Jump to content

Мирорлинк mmi 2g


zdrash

Recommended Posts

Това за парите си е топпп,ако вярно е 4 Gb рам е супер [emoji108][emoji108][emoji108] .Другия вариант ти е както Мариан ги прави с хром каст ама пък тел постоянно е зает и е малко криво...За батерията да не говорим...[emoji23][emoji23][emoji23]
Коце отдавна спрях да използвам хром каст, и телефона е фрии, ако имаш бисквитка5d6bbb1d669f83481eddc1e946b483da.jpgd21364656c13e0f13d4a4e6314f91c6e.jpg

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

браво, значи моят "професионалист" ме е прецакам.

а за качеството вижте снимките

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

тунер ще ти трябва [emoji57] ако не намериш пиши имам, ако ти трябват кабели също

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, дай един линк да я видим каква е тази система! Казваш каква не е, но от тези снимки не се разбира каква е. Даже не се разбира дали е Андроид. И двете снимки са на един и същ екран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без ТВ тунер или ТВ тунер симулатор не намерих вариант в нета, а нямам капацитет да го измисля сам.

Поръчах си тв тунер, че тук ми искат по 120 кинта  https://www.kufatec.com/en/oem-part-portal/gtlg-used-parts-logistic/4e0919146c-tv-tuner-mmi-analog-gtlg1588242043

49 и нещо лв с доставката. Окабеляване остава да намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ShadowM написа:

едната е на 2G high, другата на 3G high

Amazon fire stick

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

 

И това е опция (особено ако се рутне, така че да не е заключено само към стора на Амазон), но не мисля че има някакви предимстава пред Андроид тв бокса. Цената е същата, но нямаш място за флашки и USB донгъли, като например GPS стик за да си пуснеш навигацийка или Waze.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има за флашка и др.
https://automedia.investor.bg/a/2-novini/41969-audi-pouchava-revyulotsionna-multimediya

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, ShadowM написа:

Коце отдавна спрях да използвам хром каст, и телефона е фрии, ако имаш бисквитка5d6bbb1d669f83481eddc1e946b483da.jpgd21364656c13e0f13d4a4e6314f91c6e.jpg

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

браво, значи моят "професионалист" ме е прецакам.

а за качеството вижте снимките

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

тунер ще ти трябва emoji57.png ако не намериш пиши имам, ако ти трябват кабели също

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Говоря по спомен ;),иначе ако се използва  HDMI конвертор ми знаеш мнението...Дали ще е хром каст...дали че е амазон...или андроид положението е ....

Мнението ми за външен източник  при 2G  и 3G е в полза на  2G като качество,говоря само за  AV-IN !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да се оправя с кабелите.

Зеления fakra отива отпред в жабката, оптичния го закачам(разклонявам) за dvd-то (навигацията) , захранване пак от там, за 20пиновия има схема в нета за червената, (намерил съм и букса) , къде обаче се закача другия край, къде отива звука. Единствената празна букса, която имам е на bose-то, но буксата на кабела на kufatek изглежда различно. Някой може ли /иска ли да помогне?

Благодаря !

20200604_163630.jpg

20200604_165804.jpg

Screenshot_20200604-153915_Chrome.jpg

И схемата

20200601_164941.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събрах частите:

- модул с fbas и презапояване на eeprom чип  136лв

- тв тунер аналогов 49лв

- кабели и понижаващ модул  от 12 на 5 волта 142лв

- андроид бокс 96 лв

Общо 423 лв като от тях 50 кинта са за куриери.

В събота ще монтирам на колата.

Samsung обаче е спрял screen mirror за Android 10. С s9 не тръгва, с s8 върви идеално.

Още не съм сигурен че си струва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Може да е от андроид бокса въпреки че е H96 max 4к с 4гиги рам, кортекс А53 и мали 450 ( нещо такова беше).

Сложих го в жабката с чинчове 6 метра. Ще закача нещо на другия вход с по къси кабели да видим.

Но 800х480 си е вехто може и това да му е капацитета.

https://m.olx.bg/ad/4gb-ram-64gb-android-9-0-tv-box-h96-max-3318-5ghz-tv-boks-bluetooth-CID632-ID7YKEk.html този от 90 кинта.

Редактирано от zdrash
Добавка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А този аналогов видео сигнал от бокса не е ли на PAL? PAL системата има 576 линии вертикално разрешение. Ако дисплея на колата е 800х480, най-добре да е на NTSC, защото там вертикалното разрешение е 480 линии и съвпада с дисплея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На авто е бокса - не съм го пипал - сам се справи. Излезе си картината без никакви драми, просто резолюцията на дисплея е прекалено ниска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали има опция да му кажеш сигнала да излиза на NTSC, защото ако излиза на PAL и се преобразува някъде от 576 на 480 по вертикала, ще изглежда още по-зле. Също в Андроида пробвай да увеличиш размера на фонтовете и на иконките.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На  NTSC  става играта,при старото ми А6 с 2G предаваше много добре....в сравнение сега с 3G-то на сегашното ми А6... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/1/2020 at 12:32 PM, sunshai said:

иначе ако се използва  HDMI конвертор ми знаеш мнението...Дали ще е хром каст...дали че е амазон...или андроид положението е ....

можеш ли да споделиш какво се случва при HDMI конвертор за 2G? Качеството ли пада драстично?

благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам  HDMI конвертор за 3G,мачка се ужасно качеството...Хром каста или Андроид бокса като ги пускам вкъщи на 65цата  картината е страхотна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като имам китайския HDMI към NTSC конвертор, а и телевизор който може да възпроизвежда NTSC сигнал, пускам 2 снимки за сравнение. Първата е от Apple TV през NTSC конвертора към A/V чинчовете на телевизора, втората е през HDMI. (И двете снимки могат да се зумнат.)

 

Това което не се вижда от снимките е че нещата са още по-зле през конвертора когато картината не е статична.

 

IMG_3632.thumb.JPG.6c5c8c1294d2281885393ba4e4d2ea3e.JPG

 

IMG_3635.thumb.JPG.8498f6fb004bb8498ade5014c370471c.JPG

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...