Jump to content

MMI + Nav Update


kbac

Recommended Posts

Здравейте, тъй като наскоро имам една мисъл, дали някой знае от къде мога да намеря новият ъпдейт за MMI и за навигацията, на моята кола в момента е версията за 2015г, но искам да я обновя. Прикачил съм моята версия на двете. 

100943818_274344047282989_1936264715525160960_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

 И аз често пътувам и това е една от причините. Половината път, да не кажа голяма част от пътуването ми е offroad и трябва да ползвам телефона за навигация, и това не ми допада много 😀

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте, съвет как може да се ъпдейтне ММИ и да се инсталират карти на американка?

В снимките софтуера на сегашната ММИ и съобщението от неуспешния опит за инсталиране на софтуера, който съм намерил и свалил от интернет.

 

 

 

IMG_20200913_112746.jpg

IMG_20200919_115414.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регионите не съвпадат. Трябва или да намериш ъпдейт за US региона, или да смениш региона на твоя MMI от US на EU ако някак си е възможно.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
On 5/27/2020 at 8:02 PM, kbac said:

Здравейте, тъй като наскоро имам една мисъл, дали някой знае от къде мога да намеря новият ъпдейт за MMI и за навигацията, на моята кола в момента е версията за 2015г, но искам да я обновя. Прикачил съм моята версия на двете. 

100943818_274344047282989_1936264715525160960_n.jpg

 

Tук има всичко нужно:

 

https://www.a5oc.com/threads/mmi-3g-3gp-navigation-6-31-1-and-firmware-updates-currently-2020-2021.113737/

Четете внимателно и следвайте инструкциите.

Използвайте висикокачествени SD карти... 32GB microSDHC SanDisk Extreme Pro + SD Adapter, червен/черен - SDSQXCG-032G-GN6MA

 

Редактирано от audi64x4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
На 27.01.2021 г. at 10:30, audi64x4 написа:

 

Tук има всичко нужно:

 

https://www.a5oc.com/threads/mmi-3g-3gp-navigation-6-31-1-and-firmware-updates-currently-2020-2021.113737/

Четете внимателно и следвайте инструкциите.

Използвайте висикокачествени SD карти... 32GB microSDHC SanDisk Extreme Pro + SD Adapter, червен/черен - SDSQXCG-032G-GN6MA

 

 

Здравейте,

наскоро и аз се обзаведох със C7. Навигацита ми е с бая стари карти и от време на време гледам, че направо съм оффроуд. 

https://prnt.sc/12haiop колегата е дал пример, но понеже съм невеж и не разбирам. Можете ли да ми помогнете. Каква е разликата в 4те файла ? Аз кой да изтегля? Колата е поддържана само и единствено в Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между първите 2 е във самата версия - 900 и 942

Разликата между 3 и 4 е също само във версията - 900 и 942

3 и 4 се отличават от 1 и 2 по това, че са Modified firmware - Green Menu enabled / User Defined Mode / No Sound systems --> активират зелено меню, User Defined Mode и не обновяват музиката (ако си с Босе няма опастност да го преебеш; оправя се ама трябва да търсиш вече професионална помощ)

Вземи свали и прочети упътването, ще ти стане ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, отскоро и аз съм с A6 2012 MMI тази версия:

 

Media version:

HN+R_EU_AU_K0770

Nav. database version:

8R0060884AH ECE 5.13.8

 

и ми се иска да я ъпдейтна и версията на фърмуера и картата (защото изглежда че са бая стари)

Фърмуера успях да си сваля от тук: MMI 3G+/3GP navigation 6.31.1 and firmware updates - currently 2020/2021 | Audi A5 Forum & Audi S5 Forum (a5oc.com)

но ъпдейта за картата го няма - изтрит е от сървъра! 

Някой има ли го да го сподели и също така ако някой има опит с това да помогне, че не ми се иска да прецакам нещо!

 

Ако някой ги извършва тези неща като платена услуга моля също координати (някакви нормални цени, не като да ида в Порше).

 

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@rexxxxx https://gps-navigacia.eu/news_details/1/Магазин-за-навигации-в-Пловдив.html  Там ми обявиха цена от 150лв за ъпдейт на навито,не съм ходил поради липса на време,но не пречи да питаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите ВЕДНАГА ги забрави(искат 650 лева за карта 2021 за MIB2. Втория линк е към сайта на congo, той е автора на темата от която си свалил ъпдейта на фирм-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единят пита за MiB2, друг за 3G.
Нормално е да има разлика в цените. Както карти за 2G - обяви от 10 до 40 лв. [emoji23]

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе, варненци, ъпдейтвахте ли с новите карти 6.32.1?

Оня ден ъпдейтвах едно 3G High и видях че бул. Левски го има вече 🤪🤪 Направо не е за вярване...

Утре мисля да оправя и 3G+ на моята кола. Картите би трябвало да са същите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро сина на собственика на сервиза, в който си обслужвам колата започна да се занимава с ъпдейти и подобни неща, и успя да ми качи картите за 2020/2021 и ми активира и Audi Smartphone Interface (Apple CarPlay и Android Auto). Aко някой желае момчето да му свърши подобна работа, може да се свърже с него @BRMR

Става дума за MiB2

Сервиза е в гр. Благоевград

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Аз ще ъпдейтвам скоро от 6.26.1 до последната - 6.33.1, за 3G+ става на въпрос.

Тъй като пак от форума съм ъпдейтвал и активирал (с Келдо мисля беше), след новия ъпдейт трябва ли пак активиране?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

При първия опит, даде грешка в една от структурите на файла и даде грешка 141 ли беше, не я снимах! Дадох cancel и реших, че нещо картата не е ОК. Формат на чисто и сега пробвам пак и излиза това съобщение! Къде бъркам или се е прецакало нещо като съм го спрял първия път?

16423216155324075728072663064367.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При първия опит, даде грешка в една от структурите на файла и даде грешка 141 ли беше, не я снимах! Дадох cancel и реших, че нещо картата не е ОК. Формат на чисто и сега пробвам пак и излиза това съобщение! Къде бъркам или се е прецакало нещо като съм го спрял първия път?

 

П.С. Смених картата, 2 грешки пак (140), retry и на 2те и стана!

20220116_131758.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Пичове, 

Ако някой има решение за тия карти от Варна, ще съм благодарен. Постоянно и аз карам в оф-роуд режим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...