Jump to content

Кабели по ел.инсталацията на А6 Ц5


Boracle

Recommended Posts

Значи колеги, малко е глупаво, ама всички проблеми, които ми излизат от време на време са явно от вече поостарели кабели. Сега последно ми светна лампата, че не работят стоп светлините и наистина, когато съм на спирачката работи само третия стоп горе, а ден след това десните габарити отказаха, след като направих близо 500 километрово прибиране към Варна без проблем. Проверих бушона и беше изгорял, смених го и новия гърми докато завъртя копчето за фаровете. Крушките прегледах и са ок, явно кабелите някъде се гъбаркат, което не е учудващо за 16г на доста топло при V6-ка. Оказа се, че и  проблема с парктроника е явно някъде по кабелите, защото моите датчици ги закачихме на друга А6-ца и там всичко работи и писука както си трябва. С другите датчици моята пак не пищи, а майсторчето каза, че не дава никакви грешки, сканира я сигурно поне 10 пъти в различни режими. И понеже не ми се занимава всеки месец да ровя за някаква такава малка, но досадна грешка, продават ли се някъде комплекти със всичките кабели по инсталацията или трябва да ида при някои "разбирач" да ги насмени 1 по един? Не искам да купувам втора употреба, понеже и те ще са на същите години и вероятността да почнат пак да се гъбаркат си доста голяма.

Редактирано от Boracle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Реши се проблема, кабелите се оказа, че са си добре и не били така изпечени както очаквах за разлика от самите фасунги на крушките на стоповете. По някаква причина и на двата стопа фасунгите на габаритите бяха леко напукани и окъсяваха. Смениха целите основи срещу 50лв общо и всичко се оправи. Със стоп светлините изеле, че едната крушка е била проблем, макар и да не беше изгоряла. Остана само мистерията с парктроника. Не пробвахме само дали самия пискун не е изгорял, та той е на ред да го дирим.

Редактирано от Boracle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...