Jump to content

Мнение за забележки по кола


Recommended Posts

Дребни неща, като забележки, по снимки. Стойката за чашата е счупена, на едната снимка се вижда картончето с което е застопорена, не е с оригиналните стелки, май е с един ключ, не се вижда на снимките, но ми се струва, че гумите са чао. Единият фар изглежда доста по матиран от другия, може и от светлината да е, виж ги ако ходиш да я гледаш дали са една и съща марка, показателно е дали е удряна. Изглежда боядисвана, което не е лошо, общо взето изглежда добре и има доста екстри, салона изглежда запазен, може и да е читава, от Милано не очаквай ръжда.

Редактирано от cokesucker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено огледай шофьорската страна за удари и то изключително внимателно и обстойно. Фара от пасажерската страна е матирал, не е отражение това. За да има толкова голяма разлика, е налице смяна на фара. Описанието малко отблъсква. Дано е читава колата. За мен не говори добре, че е толкова намазана вътре.

ПП Това, че е ударена не значи, че не е била поправена добре и не става за нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и не значи, че ударът е бил толкова силен, че е отнесена полвината предница. Аз имах удар във фара и сега е точно така, щетите бяха броня, фар, капак и разни пластмаси около фара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mustaka Километрите чак сега ги погледнах. Пълен смях. Аз лично на 10 годишните не ги гледам, камоли на 20 годишните. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познат точно ми сподели, че тая кола била седяла от страшно много време и била ужас наживо. Само бегло дочух, че била много зле технически, казано от хора, които даже нямат критерии. Не пречи да се види наживо, но вероятно ще е много зле положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, Georgi Pleven-Burgas said:

https://m.mobile.bg/details/11585002274483654

Мнения? Забележки?

Търси  автомобил без жило на газта - APU, ANB, AWT.

APU (това е италианския вариант на ANB без втора ламбда сонда) е най-евтино за поддръжка.

AWT е най-икономично и вървящо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Реших да се преориентирам към A4 B6. То ми харесва повече на външен вид и повече обяви излизат от него. A6-цата е по-практичният вариант, но е по-чичарска и може би затова няколкото бройки, които съм гледал до сега са били все мордарски.

 

Благодаря на всички отзовали се.

Редактирано от Georgi Pleven-Burgas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто вече са пълнолетни и с многото километри, салоните на някои са тоталка. Същото важи и за 4F C6 - има салони все някой ги е минавал с шкурка

 

А6 предлага повече място отзад и в багажника, А4 B6 на задните седалки е много тясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

@OvivO Надявам се да не е по-тясно от Volvo 460. Качвах се в Alfa 159 и беше ужас отзад. Струва ми се, че А4 е една идея по-добре.

Редактирано от Georgi Pleven-Burgas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те навивам но имам перфектен Олроуд за продажба но е дизел. 2004 юли е производство. Има външни забележки но не са фрапантни. Иначе колата технически е повече от много добра. Скъпото обслужване визирам ремъци,ролки,водна помпа, обслужвани стартер и динамо са преди 13000 км. Летни гуми с джанти и зимни с джанти на 15000 км. Абсолютно всичко платено до края на годината и винетка до март 2021. Ако имаш желание пиши. Колата няма технически никакви проблеми и няма обява в нета но срещу нормална сума пари бих се разделил с нея [emoji4] Иначе 4ка б6 е добре. Стига да ти е по размер и да е читава,че и там едни гриж и има...Аз съм се насочил към А8. Мнооого голям мерак ми. Ама много.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...