Jump to content

Проблем с отварянето на багажник на Ауди А3 8Р


Rangelowa

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем с отварянето на багажника на Ауди А3 8Р 2003 г., мога да го отворя единствено от а копчето на ключа, при натискане на дръжката на вратата на багажника нищо не се случва. Много ще съм благодарна, ако някой знае какъв може да е проблема, защото работата ми изисвка ползването на багажника на колата по няколко пъти на ден и е доста голяма мъка... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Механизмът е заминал. Често срещан проблем. Би трябвало всеки авто ключар да може да го оправи или подмени с брава втора ръка от по-нова кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
На 4.06.2020 г. at 18:18, Rangelowa написа:

Здравейте, имам проблем с отварянето на багажника на Ауди А3 8Р 2003 г., мога да го отворя единствено от а копчето на ключа, при натискане на дръжката на вратата на багажника нищо не се случва. Много ще съм благодарна, ако някой знае какъв може да е проблема, защото работата ми изисвка ползването на багажника на колата по няколко пъти на ден и е доста голяма мъка... 

Има възможност да се подмени само бутонът,въпросът е да стигнеш до него!Лично аз го сменях като си взех друго от старият модел на А3 които имат по 2!Ако не си го оправил пиши ще потърся снимка и повече инфо!😎

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...