Jump to content

Предна решетка


Airfan

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Май има и сиви, защото моята е сива, но как се маркира това по частта - незнам. Намерих черни и сиви зад еди и същи парт номер.

На прикачената снимка е решетката на моята.

IMG_20200514_162823.jpg

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

@Airfan американките са с други решетки като цяло заради рег. Табелите. Утре ще пусна един сайт където си разпознавах парт номерата на моите бангии още преди да са пристигнали и беше доста точно. Мисля ще ти свърши работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но тези решетки може ли да се боядисват, без да се налага следващата година пак да се свалят, има ли хора които са си ги пребоядосвали качествено и евентуално да препоръчат сервиз в София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорил съм с доста читав бояджия по въпроса и каза, че ще падне боята от камъчета и т.н. и няма смисъл.

Може би ако се изшкури хрома нещо, но е тъпотия като цяло, по-добре си вземи черна решетка или я облепи с фолио може би, но не съм виждал облепени как стават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://parts.audiusa.com/

Като опростена ЕТКА за УСА пазара. Преди можеше да се търси по ВИН и много удобно става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, fifipaldi said:

Може би ако се изшкури хрома нещо ...

 

Благодаря за отговора, при мен хрома е добре (иначе съм питал хора които слагат фолио, а в нета има и мн снимки - хром лайсната може да се облепи с фолио без проблем), но при мен проблема е с пластмасовата част, прикачвам снимка - за фолио на пластмаса казаха че не става, мн играчка е, а и ми демонстрираха понеже фолиото е доста тънко, и не обира вдлъбнатината, затова фолио не може. И се чудя има ли смисъл от боядисване на пластмасовата част. Пак се извинявам че ползвам темата на автора, но мисля, че пак е полезно поне да се знае възможно ли е боядисване на тея решетки въобще 

16BC68BA-EF48-4910-A3DE-89F5FD07BD13.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид да се изшкури за да хване боята :).

Иначе тази част, която при теб е обелена според мен може да се боядиса, щом хрома е добре, но трябва човек, който разбира да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, zhelyazA6 said:

американките са с други решетки като цяло заради рег. Табелите. Утре ще пусна един сайт където си разпознавах парт номерата на моите бангии още преди да са пристигнали и беше доста точно. Мисля ще ти свърши работа

 

Да, преди месец си купих маска от ebay и в понеденик мисля да я сменя. Европейската маска е с потопен в нея преден номер и така сензорите не го засичат. Заобикаляне на проблема е да се закрепи номера директно без черната подложка и тогава няма проблем. В момента така карам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...