Jump to content

Ауди а4 2.0 тди 2005 г.


Recommended Posts

Здравейте,колеги.Обмислям да взема а4 2.0тди автомат 2005г.Споделете мнения за мотора и като цяло за колата.Прикачвам и обявата.(https://m.mobile.bg/details/11578780311746665)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя е проблемен като цяло, не целият МНОГО, но има спецеифични болежки. Особено една, кяото води до смяна на двигател.

С мултитроник е на незнайни километри, и не знаеш, дали му е сменяно маслото.

Ако е с история и е сменяно маслото на кутията, е малко по малко притснително. Все пак, имай предвид, че към 250-300000 км, кутията е на последната права. Така съм чел като лайф сайкъл на кутията. 

Едит: Като цяло, изглежда да е на толкова колата.
Тия седалки са доста удобни.

Редактирано от Prokopi90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Prokopi90 Днес ходих да я гледам в крайна сметка и аз съм от Сандански.Автоматът привключва идеално.Не е с махнат дпф.Върви си пазена е колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е от завода. Виждал съм точно тази комбинация многократно - постна като сиромашка вечеря, обаче с навигация и с държач за телефона на дяда ти:

 

IMG_1185.jpg

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста е постна наистина, щом е снимана стелката от пазара и смята това за екстра. Поне да беше оригинална, та да се похвали, че е дал 150-60 лв. за стелки и от това да следва, че не са пестени стедства за поддръжката примерно :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...