Jump to content

Фис дисплей от километраж А8 д2


Tsvetan_00

Recommended Posts

Здравейте, попадна ми един километраж от Ауди а8 д2 и искам да взема фис дисплея от него и да го свържа към друг вид километраж, който няма фис дисплей. Та някой знае ли как става и от къде мога да взема схема на свързване? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 16.06.2020 г. at 16:58, Tsvetan_00 написа:

някой знае ли как

Когато намериш такъв, запознай ме, ще го предложим за Пулицър, Оскар, Нобелова и НАЙ- добрия Магьосник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, NIKO написа:

Когато намериш такъв, запознай ме, ще го предложим за Пулицър, Оскар, Нобелова и НАЙ- добрия Магьосник!

Вижте сега, не се заяждам, само питам. Ако имате проблем спрямо моята идея, моля подминете и не пишете. Понякога идеите ми са шантави, но като цяло това е идея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло искам да го направя като по компактен дисплей (да е на малка платка). Да свържа екрана с + и - . Да свържа сигналите и примерно вместо скучна лампа за маслото или акомулатора, да  излезе определения символ на екрана. Нещо опростено

преди 1 минута, NIKO написа:

А кой се заяжда. Намери такъв и ше го позлатИм!

Г-н Нико, ако нямате необходимата информация, която ми е необходима, моля не пишете. Все пак има умни глави, на които им е по силите. Вие като не познавате такъв, здраве да е. Може да разбирате в други свери, но в тази явно нямате необходимите умения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...