Jump to content

Дисплей Fis


Rcarev

Recommended Posts

Здравейте колеги от скоро имам Audi a6 c5 98-99 година 1.8T AEB , взех го с развален fis дисплей , поръчах си един от Aliexpress дойде пасна си всичко работи си , но въпроса ми е има ли как да се намали самият контракс на дисплея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Аха благодаря колега, да те попитам знаеш ли дали с vag com kkl може да се правят настройки по колата или трябва по професионалния vag com

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха ясно защото май бях чел някъде из форумите че има такива функций но явно не съм разбрал правилно , предполагам функция да заключва вратите когато се вдигнат над 5 км и нея я няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го има, активира се с вагком  задната при 5км страничните при 15лм/ч. Само не съм сигурем дали на всички го имаше или само на тия с CAN комуникация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте колеги..Ще съм ви много благодарен ако се намери някой който да ми даде точна информация,какъв дисплей да си купя,защото попаднах на един човек съвсем случайно който подменя тези дисплеи и го попитах дали този досплей от линка тук става за моята Б7 2007 година,и той отговори че, става добре на В6,но не и на В7....И че трябва да е Италиански,за да бъде като оригиналният...Това е линка към дисплея който го дават за моята кола... https://www.ebay.co.uk/itm/LCD-DISPLAY-SPEEDOMETER-INSTRUMENT-CLUSTER-FOR-AUDI-A4-B6-B7-FIS-MFA/332959989917

Не можах да разбера защо обаче няма да стане на моята,като всички изглежда наред,и човека пише че,не е необходимо кодиране, просто заменете дефектния дисплей....

Благодаря предварително....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазя си стария оригинален червен дисплей от преди да сложа ColorMFA на моята Б7-ца. Ето снимка - лентовия кабел не е същия като този от линка който си дал. Забележи че и крайните пинове са свързани, докато на този от линка не са:

 

20201027_201232_mfnr.thumb.jpg.ff7e3203012e3a45169ac03412eb2707.jpg

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...