Jump to content

Аudi A4 B8 мултимедия ,видове


Nikola_RS

Recommended Posts

Здравейте,вчера се сдобих с едно А4 б8 ...2013а комби,това ми е първата кола от нисък клас и не съм запознат много с  Mmi системите на този модел.Моето има навигация,копчета около скоростния лост,но за мое голямо очудване няма джойстик в голямото копче на менюто.Това значи че със сигурност не е с MMi 3g.Въпросът ми е каква точно е версията на тази мултимедия....може би  MMI 2g..  ако е така ....може ли да се ъпдейтне софта за да станат картите 3D,както ставаше при старата А6ца ..4F.    ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми щом имаш навигация, а нямаш бутон (без значение дали е джойстик или не), значи навигацяита е някакъв афтърмаркет, предполагам, че щом не казваш, най-вероятно не е андроид, има разни други като алпина, динавин, и т.н. Най-вероятно е нещо подобно. Дай снимка да видим как изглежда конзолата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва беше най-голямата глупост която може да се напише,всичко по колата е оригинално,навигацията си е на ауди...доколкото разбрах медията е Mmi 3g basic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Колега, съветвам те да си вземеш по-висок клас автомобил и няма да има нужда да задаваш подобни въпроси!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, doktora76 написа:


Колега, съветвам те да си вземеш по-висок клас автомобил и няма да има нужда да задаваш подобни въпроси!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Колега,в гаража имам  S7 ца и Q5 ца,тази я взех на детето да се учи да кара.....но това какво общо има със зададения от мен въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да ,разбрах че с 3g basic, а може ли актуални линкове ,за да сваля ъпдейт на картите и на софтуера.Изчетох цялата тема намерих във форума за този вид навигация ,но линковете не са активни и не мога да ги сваля.

Редактирано от Nikola_RS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...