Jump to content

Актуална карта за навигация на А6 - c7


Nikola_RS

Recommended Posts

Извинявам се много колеги,разбирам притесненията и на едната и на другата страна,но не пуснах темата за да стане спор....идеата беше взаимопомощ,ако някой няма желание да помогне  просто можеше да прескочи тази тема. И аз съм на мнение че е излишно да се плаща за нещо,ако можеш да прочетеш за него и да си го направиш сам,но свят широк....мнения много и различни.  Просто не беше това идеата .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Аз не схващам как на Пасат 2014 -та можеш да си ъпдейнтеш за 1 час всичко сам без никакви активации и простотии, а за А6 2014 да трябва да плащаш, да трепериш и прочие?

При това говорим за купено А6 от Порше с гаранция 1 г. и 20к км и т.н. и в един момент се оказва,

че картите са му от 2014 г. и никога не е ъпдейтвано плюс стоят като активни две сервизни акции, които не са направени.

И при въпрос в Порше ти казват ъпдейти няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и двамата с колегата congo може да го направим, ако решиш пиши на него, ако не на мен. Ако ли не се пробваш сам, ако го убиеш, има варианти да го оправим

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 6.07.2020 г. at 22:24, Superunknown написа:

Активирай си карплей или андроид ауто и имаш досттъчно карти за цял живот.

 

Здравейте, тези опции стават само за фейсовите А6 или и при префейс? Из форума има ли туториал за качване на по-нови карти? Цените, до които стигнах - 150-200 лв., са приемливи, но ако човек има възможност да се пробва сам, после е голям кеф, че си се справил.

 

Редактирано от Капитан Флинт
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, за префейс не може да се активира, трябва да си купиш интерфейс около 400 лева за да можеш да ползваш карплей и андриод ауто. Аз си купих това и го сложих на б8:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги, доста голям спор се е заформил. Обърках се вече и изтървах кой е за, кой против пиратството. От 5 години карам А6 с MMI 3g+. Качил съм последния фърмуер и всяка година си ъпдейтвам картите безплатно. Ако някой реши да ме плюе за пиратството, мога да му отговоря, че не поддържам идеята, че наред със всички проблеми, които са заводски програмирани от Ауди и налагат перманентно посещение на сервиз да плащам и за карти, особенно след като мога без проблем да си ги сваля пиратски.

https://www.digital-eliteboard.com/forums/audi.3262/

Тук е всичко дето ви трябва.
Нужен е и немски или гугъл преводач и регистрация.

Надявам се, че не съм погазил някое правило и няма да ми изтрият поста...
Успех...
Да добавя. Оригиналните карти не са много точни за България. Всъщност в БГ ползвам винаги Google.

b5c83e22138b093899fd447452fd3952.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

@vraykov Браво имаш от мен

Това за пиратството си е миже да те лажем и кой когото прекара защото като ти кажат 50 лв за карта на съседната улица мислиш ли, че е на производителя?


Мисля, че просто авторските права са изопачени в БГ и общо взето пазят определени хора които плащат да са монополисти ... в пиратството :)


Иначе и за мен кефа е голям сам да си го направя ....  просто ме сърбят ръцете и е голям кеф като стане :) - няма цена :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой може ли да даде линк с последните карти за HN+R, колегата по-горе vraykov ми изпрати.

Обаче те искат да си в Германия и с никакви VPN-и не можах да ги излъжа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.audi-club.ru/threads/obnovlenie-po-i-navigacionnyx-kart-mmi-3g.374165/

Те ти от блядовете всичко, нема грижи с достъпа, сваляй и пей . Са ако имаш проблем с  езика 

...es tut mir sehr leid 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,малко да повдигна темата - сега търся ъпдейт на навигацията и софта за фейслифта - след 2015-а ,води се MIB2...някой има ли понятие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там може да се активира софтуерно - carplay/android auto и ще можеш да си пуснеш която искаш навигация. Няма много смисъл да търсиш карти за вградената навигация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е на мой познат ,който е на 60 години и не е много на ТИ с андроид ауто ,иска да си натисне бутона и да има навигация,но в момента му го дава в нивата-сиреч няма карта за България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е на мой познат ,който е на 60 години и не е много на ТИ с андроид ауто ,иска да си натисне бутона и да има навигация,но в момента му го дава в нивата-сиреч няма карта за България.
антена

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Влизате в my.audi , правите си регистрация и си добавяте колата по VIN. След това ще ви предложи да си изтеглите безплатно най-новите карти. Сваляте на една SD карта, ръгате и давате ъпдейт от SD в менюто на MMI. Чакате 20-30 Мин и сте готови. П.С. При мен така стана Audi A6 2015 4G 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистрирах се,но ......

Map update

Offline service: does not send data.........кликвам на надписа и  излиза.......

 

Map update

Offline service: does not send data

The Audi connect map update service keeps the map on your navigation system up-to-date at all times. You can download the latest map updates here and then install them in your vehicle using an SD card. This service does not have an online connection and therefore cannot be switched on and off.
Редактирано от МИТАКА1654
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз се регистрирах , но ми дава карта за 2019 г.

ако съм искал за 2020/21 да съм се обърнал към моя АУДИ дилър и

щяло да ми коства пари.

 

Колега  Ubuntu на тебе за коя година ти даде карта ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"хакерите и крадците" както ни казаха вече ги няма

Както казаха колеги във форума, отиди в Порше

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...