Jump to content

Ауди а6 ц7 mmi navigacion


gegata1991

Recommended Posts

Имам и го премерих

IMG_20200629_142947.jpg

Излиза, че е 8 инча... Споря с един китаец от Али експрес, защото искам да взимам модул и камера за обратно виждане и имало значение инчовете... Той казва, че екрана ми е 6.5 инча... Затова искам мнение от вас колеги за да знам какво да поръчам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега

#Aliexpress BGN 215.81  38%OFF | Rear View camera For Audi A6 C7 2009-2019 2020 8-inch Original Upgrading screen Display Backup Trunk Handle Camera Decoder
https://a.aliexpress.com/_dYPva8E ето това е камерата колега и направо ще му кажа да я праща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво им е? Аз съм с китайка за задна вече 4 години. Дъжд, сняг, кал... ако лещата е избърсана си работи като нова:

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайската камера на RSNAV-a беше в пъти по-добра от фабричната, която се слага на B8, което е и разбираемо, едната е производство 2006-та, другата 2016-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах на колегата Gorg да си каже мнението... Нали той си я е поставил на неговата и да видя колко пари излиза с оригинален модул

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги някои от вас поставял ли си е китайска камера за обратно виждане?  Това е модула и камерата BGN 207.12  38%OFF | Rear camera For Audi A6 c7 RMC mmi 2009 ~ 2020 backup camera interface Adapter Original Upgrading screen Decoder Revers camera
https://a.aliexpress.com/_ms1ay4x

Моля ви за помощ, защото се мъча и немога да я инсталирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо се набутвате с тея китайки,има си оригинални камери + модул за  под 300 лв, а колегата ShadowM ги поставя със завързани очи.,освен това за разлика от китайките- линиите завиват при паркиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...