Jump to content

Точки ръжда по боята


Skombros

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам на няколко места съвсем малки точки и тънки дируги ръжда, които искам да третирам по някакъв начин в зародвиш, за да не се уголемят и да станат по-сериозен проблем. Въпроса е, че са съвсем малки и не си струва да купувам цяла бака с преобразувател/боя и не е удачно да се търка с телена четак или шкурка, тъй като мястото е съвсем малко. Има ли някаква пастели или алтернативни начини за остраняване?

 

 

IMG_20200625_201234.thumb.jpg.81d7d0d1b32a5304c922d43eb7644673.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма пълно щастие......

Т'ва е драно до МЕТАЛ и има  избила РЪЖДА, за какви "алтернативи" говорим!?! 

Цените са от 150 до 300-400 на детайл, зависи колко се е под/надценил художника. Правят и спотови поправки, но те са за истинските майстори. Но пък винаги го има и варианта със спрейче от бриколажа.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а точките с каво мига да ги коригирам - гледам някакви писалки се продават. Идеята ми е , че ще продавам скоро колата и не ми се инвестира много в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкуриш до метал, купуваш по 100-200 мл. праймър и боя (и лак) по каталог, праймъра, боицата, лака, леко шкурене с водна ситна, пак лачец, водна ситна за изравняване и шлайфмашинката до полиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в магазин за автобой и си взимаш най малката разфасовка която могат да ти направят по кода на багажника.

 Не мисли, че новия собственик няма да забележи корекциите.

 Даже от 3 бъдещи собственици, 2 ще се откажат, а 1 ще се пазари да ти смъкне цената.

 По добре е продай така, може да загубиш малко пари, но поне който реши да е купува ще е наясно за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...