Jump to content

Сервиз за преглед на а3 1.9тди


Recommended Posts

Здравейте!

 

Преди около месец смених съединител и маховик + помпи на съединителя в един сервиз в надежда, но около седмица след това излезнаха няколко проблема, та търся сервиз да прегледат работата на другите "майстори" както и още едно две неща.

 

1. При изгасяне на колата се чува нещо като намаляваща по сила вибрация за около 1-2 секунди (преди ремонта ставаше всеки път и ми казаха че е заради почти умрелия съединител/маховик, но след смяната пак се появи)

 

2. От предната част на колата се чува някакво тропане (при минаване по павета/легнали полицаи), което не мога да остановя за момента дали идва от окачването или са изпуснали някое винтче при ремонта и подскача с колата.

 

Освен това имах лек инцидент и волана е леко децентрализиран (с няколко градуса, нищо фрапантно но ми се иска да го погледнат).

 

Живея в люлин, сервизи близо до или в люлин са за предпочитане, но в крайна сметка търся нещо качествено където няма да ме лъжат и мотаят със схеми (за каквито сме чели във форума достатъчно). Ако имате и някакъв ориентир за цените, ще съм благодарен на втора.

 

 Благодаря предварително, поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

Благодаря! Язък за тоз' Мишо, който се преместил в Хърватия, много го хвалят. За сега към д-брос се насочвам.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...