Jump to content

Основен ремонт на двигател а6 2.8 бензин 193 4×4


Recommended Posts

Колеги , аудито ми пропуши бял дим миришещ на изглряло доста силно за около 2 мин и я изключих , след като истина не пушеше вече . На истинал двигател проверих нивото на маслото и беше изчезнало доста , беше под минимума . Предполагам че ремонтът ще е комплексен на целия двигател , затова знае ли някой добър майстор на двигатели от този тип в Казанлък или региона . Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай друг мотор ако мислиш наистина, че е заминам твоя.

Саа ще питаш защо... виж колко струва ремонтно бутало комплект със сегменти  и лагери вал, сложи гарнитури (комплект за цял мотор)и боолтове за глави, семеринги, някой маркуч, верижки, обегачи  ребилд глави труд...и сумата ще надмине закупуването на цяла кола.

Редактирано от janoar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е ,няма спор , на едно място ми казаха 2000лв , въпросът е дали ще се намери мотор в добро състояние и майстор който да го монтира добре.

Дайте съвет за добър майстор на двигатели, може и да не е за капитален ремонт, може само някоя гарнитура да е отишла, но е факт че направи облак и миришеше на изгоряло, но антифриза не е бутнат, само масло. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая глупост за двигател от моргата я остави за тоя дето ти я препоръчва. Имяш два варианта

1 продаваш колата с проблема на много ниска цена

2 правиш си я и я караш дълги километри.

За Казанлък потърси Иван Нешев... ще може да те насочи към читав майстор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благода

Благодаря ти , мисля да я правя , стига да я направят добре ,че знаеш много зависи тук от майстора .

Ако имаш някакъв номер на Иван Нешев ,ако е удобно ми го пусни 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...