Jump to content

Ауди А4 Б7 скоростна кутия


lyubo80

Recommended Posts

Здравейте,

Някой може ли да помогне къде може да се смени автоматична с ръчна скоростна кутия на Ауди А4-Б7,имам проблем с компютъра,изглежда че цената ще е доста дебела..Мисля че няма смисъл изобщо да се прави,също така никой не дава гаранция че след смяната няма да стане същото..Другото което не знам е каква ще е цената за това удоволствие??Ако някой може да помогне да пише..става на въпрос за район Ловеч,Плевен
Благодаря
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за Мултитроник обади се на Мишо за да разбереш горе долу колко ще ти струва ремонта. Ако е компютъра, това е един от по-лесните ремонти, защото не се изисква отваряне на самия автоматик.

 

Мишо: http://multitronic-box.com/

 

Иначе минаването към ръчка излиза в порядъка на 1000 - 1400 лева. Това обаче не е от личен опит, просто проучване и груби изчисления.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,мисля че ще е по добре да се мине на ръчка,поне всички това казват..иска ми за компютър около 3000лв..това си е доста голяма цифра,и къде е гаранцията че няма да се случи отново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо ли ти каза 3000 лв. за компютъра?

 

Има и един сервиз във Варна където могат оправят компютъра - питай и тях: https://www.softelectronic.com/prodCat/Автомобили-1.html

 

Ако твърдо си решил да минаваш на ръчка, започвай да търсиш донор. Излиза значително по-евтино ако всички части са от една кола.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с Мишо,благодаря.. Той е на мнение да сменя или поправя компютъра..иначе нов е да 2900лв.

Има някакви във Варна не знам дали става на въпрос за едни и същи..ще ги проверя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В иБей предлагат ремонт на компютъра за 150 паунда: цък!

 

Също има ги на старо в Алегрото за около 700 лева с доставката с 3 годишна гаранция: цък!

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...