Jump to content

Лостче и реле чистачки


Frozen1

Recommended Posts

Здравейте, някой има ли схема за лостчето на чистачките и релето му?

Трябва ми за преди фейс, където е с едно реле и след фейс, където е с модул 377.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Префейса си има прекрасни четири интервала,  покриващи всички възможни дъждовни вариации. Т'ва с тия измислени "фейслифт"  "удобства", си е чиста ....... Б......на.

(със запомнени)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Интервала с фиксираните, в някакъв момент няма да ти е удобно.  Разликата с един интервал както беше моята преди и сега с запомнени интервали е огромна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че имам лостче, такова фейсово с управление за фиса, та затова се опитах да си го ретрофитна. Няма да стане толкова лесно обаче, още повече, че за преди фейс няма диаграми за чистачки. Явно просто ще си търся лостче с управление от преди фейс. Ако някой му трябва такова от фейс да ми пише. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
На 19.07.2020 г. at 19:03, Frozen1 написа:

Лошото е, че имам лостче, такова фейсово с управление за фиса, та затова се опитах да си го ретрофитна. Няма да стане толкова лесно обаче, още повече, че за преди фейс няма диаграми за чистачки. Явно просто ще си търся лостче с управление от преди фейс. Ако някой му трябва такова от фейс да ми пише. :)

Здравей колега!На мен ми трябва точно таково лостче,но от седан,а между впрочем ми трябва и този за. фаровете,че започна да прекъсва от преди седмица.Дай тел.за да се разберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...