Jump to content

Мултитроник ПРОБЛЕМ


PeturTDI

Recommended Posts

Колата е А6 С5 2003 2.5 TDI 155 AYM със мултитроник 6скорости като проблема е следния всичко беше нормално един ден седя на светофара светва сигнал за потегляне решавам да тръгна колата потегля при пускане на спирачката подавам газ и започва да блъска и да не иска да потегля камоли да ускори на 5 6 такива стабилни блъскания влиза в авариен режим ... Някой идея от какво може да е на компа не показва нищо ! Сменял съм масло пролетта с марка FEBI досега никакви признаци ритания и т.н ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни на Мишо: http://multitronic-box.com/

 

Ти иначе оправи ли проблема с охлаждането на маслото на Мултитроника за който беше писал в тази тема:

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Даа проблема с охлаждането го реших още тогава до момента всичко беше наред но забелязах че двата десни тампона на двигателя и на кутията са много зле поръчал съм ги да ги сменя възможно ли е от тях да се получава това блъскане 

 

Даа реших проблема с охлаждането и от тогава насам никакви признаци обаче днес забелязах десния тампон на двигател и десния на кутията са в много лошо състояние поръчал съм си ги чисто нови малко са цифра но .. възможно ли е от там да се получава това блъскане?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...