Jump to content

Въпрос за automatic headlidhst automatuc wipers


baramov1234

Recommended Posts

Какъв е проблема според вас колеги за това automatic headlidhst automatuc wipers.Всичко си работи и чистачката и фаровете.Освен някоя машинка на фаровете да е отишла при положение че нямам завиващи фарове.АУДИ а6 бензин 2005 год.На диагностика на фарове дали ще разберат какво е.Прави ми го през 2-3 дена този надпис.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е дали работят когато излезе грешката. Можеш тогава на момента да тестваш. 

 

На мен ми се е случвало да ми дава грешка за задна крушка за мъгла да е изгоряла и когато даде грешката наистина не работи. На другия ден грешка няма и всичко си работи. 

Чел съм че като почне да дава много ел. грешки може да е от акумулатора. Може и някоя букса да не прави хубаво контакт. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Явно е от някое от моторчетата за фаровете.Някаква идея от кой сайт да поръчам говоря за български сайтове и ако може някой да прати как се свалят тия моторчета моля.И къде точно се намират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги само да кажа че за момента проблема с тази грешка се оправи.Оказа се датчик за светлина намираща се в огледалото казвам за момента тъй като датчика беше разглобен почистен и напръскан със спрей ако пак даде сигнал на фиса ще го сменя.Просто е трябвало читав диагностик в читав сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...