Jump to content

2.4 двигател 177 коня на ауди а6 надежден ли е ?


Recommended Posts

Здравейте,колеги !!

Може ли мнение за ауди а6 2.4 177 коня,автоматик или ръчка ?

Решил съм да си взимам Ауди задължително на газ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 бона за шлеп на предно дето с 2.4 V6 имащ динамика на заспала котка ... действай бързо някой да не те изпревари ;)

 

За да е всичко точно 2.4 "компенсира" всички свои недостатъци с вериги ... вариатори и т.н. скъпоструващи звена.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да за да е пълно щастието имаме и мултитрошляк в уравнението леко съм го пропуснал. Екстра комбинация за безброй радостни моменти (за тия дето ще я ремонтират тая бангия).

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има а6 с 4.2i...кеф ти с газ, кеф ти без газ.

Па и какъв е проблема да се сложи на 3.2FSI газ ?Дори има/ше обяви за готови газирани 3.2FSI. 

Както и на 4.2FSI.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря !!!

Стана ми ясно,че е скъпа за подръжка,но пък за сметка на това обслужваш и забравяш за дълъг период от време.

Като двигател 3.2 за А6 бива 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за най-важните ремонти нищо не пише..вериги и вариатори. автомата на тия години също е време да се обади и трябва да се има в предвид едни 2к за ремонта му...дали след година две или скоро, не се знае, но е писано.

веригите се слушат на студено палене,  секунда 2 не е страшно да изтракат, ама над 5,6,7сек вече е проблем. Всмукателния колектор си е цифра, щом е сменен, добре..ако е с нов...

Въздушното е скъпа екстра, но има вече заместители и рециклиране на сносни цени.

Отиваш гледаш слушаш пробваш скоростите на загряла кола от паркинг(Р) през всичките не трябва да има подритване, чукане и други нетипични звуци.

Води я някъде на самоход в сервиз да и видят грешките, които ще запише докато се додвижи до там.

Километрите не ги гледай, връщат се лесно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са различни на всички 4,2ки и може от там да идват мненията, на 4ф май беше "хубавия". А иначе при положение че ще се кара на газ само големия данък ми се вижда проблем да не се вземе осмака. Повечето проблеми вериги, течове и т.н. и без това са идентични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...