Jump to content

Проблем с MMI на Ауди А6 4F 2008 Ноември


DianD91

Recommended Posts

Здравейте, 

 

Имам следния проблем, стартирам колата, стартира се и MMI, след което музиката започва (Media) но по някое време музиката забива и след няколко секунди започва отново. Момента в който забива, мога да движа джойстика но докато не започне отново музиката не мога да избера друга песен. Мога да сменям между media, radio и тн. 

Другото което се случва е докато слушам радио и то да спре да се инициализира и да продължи или не продължава и излиза грешка Redio not installed и когато сменя на медия всичко си работи с изключение на радиото докато не спре колата и не запаля пак или просто от само себе си не се оправи. 

И още нещо понякога ми се случва да се стартира началния екран и да се изключи докато не изгася колата и след малко не запаля пак. 

Проверих бушони всичко е ок огледа за течове но не видях. Правих ресет но няма промяна.

Въпроса ми е какъв може да е проблема, възможно ли е да е от акумулатора ако е слаб? 

Някакви препоръки какво мога да направя, тъй като не разбирам и това ми е първата кола с MMI? 

 

Благодаря Ви предварително! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...