Jump to content

Имали лицензирана фирма за покупка на коли от Германия


Recommended Posts

Здравейте за по-скъпите коли някой знае ли фирма или лице което се занимава с покупка и докарване внос на коли от Германия,

  понеже в наши дни всеки внася коли, даже и хората от улицата,

си търся лицензирана фирма или превозвач който да ми купи кола която съм харесал и да я докара, като му платя на този човек искам да издаде документ ест, понеже сумата е голяма.

А има доста измамници покрай ковида даже се увеличиха,благодаря.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чеки ве ,кво стана с онова скъпо австрийско ауди  , че е на газ беше.

Па ква е таа страшно голяма сума ,че ония месец ми преведоха на юнашко доверие 32 иляди евро за кола на снимка 😄

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Вдигнаха много цените най добре от европа .

Аудито е на трупчета,онова, за това търся нещо друго. Нямам големи суми в излишък че да рискувам, ти били рискувал 50 хилки?

 

Редактирано от Bladest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко хора внасят от швейцария има мито ддс продавачите говорят 4ри езика а тея дето купуват в повечето случай само 1 и т,н, и т,н, за това Германия е по-лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Швейцария повечето коли които се продават са от частни лица.Читавите държат висока цена.Накрая има мито и ддс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема да се разходиш до Германия, да отидем до някое представителство на Ауди или там каквато марка искаш и да ти я купим? Сложно ми се вижда с твоя вариант за лицензирани фирми, та и документи да ти издават. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Горубляне има 2-3 автокъщи със сертификат "КОРЕКТНА ФИРМА" :):) друг подобен ценз или лиценз в тоя бранш няма да намериш.

Хващаш самолета, ако не разбираш от коли хващаш някой приятел с диагностика и отивате двамата и правите молебен да не случите на някой поройник в бързината.

 

Аз също планувах пътуване за кола, но с оглед на короната и отново затегнатните мерки, ще си търся коля от БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...