Jump to content

Проблем с капака


726086

Recommended Posts

Значи проблема е следния счупи се пластмасата която е точно до заключващият механизъм на предният капак и сега капака стой надигнат и неможе да прилегне хубаво да се затвори добре.Някой свалял ли я е тази пласмаса цялата да сподели. Изглежда сякаш е захваната и от доло пак не само с винтовете отгоре.

20200729_145952.jpg

20200729_151020.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря за информацията колега доста разглобяване има за тази дреболия, ще пробвам да го лепя на място значи  😃

Редактирано от 726086
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дреболия? Доста е разглобяването и се намираше много трудно тази очиларка, поне докато аз търсих, че моята беше спукана под радиаторите. Втора ръка фейсова беше около 150лв преди. Не купувай китайски изпълнения.

Сваляш подкалници, двете части на предната броня, фаровете, гредата под бронята и МНОГО внимаваш да не оставиш радиаторите да висят, за да не сменяш после радиатори и/или тръби също. Може да пропускам още дреболии, които трябва да се извадят. Търсиш очиларка за префейс кола, има разлика от фейсовата. Успех.

ПП: Огледай дали липсват тампоните на радиаторите и си ги вземи от старата. Внимавай като сглобяваш да не я потрошиш, че има чупливи части.

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е разликата? На моята кола маската е от S3, заедно с рогата и гредата мисля, че ми излезе към 100лв.

Редактирано от Diido0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...