Jump to content

Странен ел. проблем реле мигачи/табло 2.5 tdi


Apokalipsisa

Recommended Posts

Здравейте, преди месец започна да ми цъка релето за мигачите при изключени такива. Най-често се получаваше след подаване на сигнал за завивани и при връщане на лостчето релето продължава да цъка 3-4 секунди. В последствие започна да цъка и при преминаване през дупки, а накрая започна да си цъка когато поиска. Бях се засилил да поръчвам нов ключ за аварийните, защото до колкото разбрах релето за мигачите е вътре в него. Обаче същия ден релето спря да цъка когато си поиска (освен при подаване на сигнал, както и трябва да е) а скоростомера започна да подскача постоянно. Карам си с 160 и изведнъж стрелката се забива на 80 и след 1 секунда се връща отново на 160. Прави го няколко пъти в рамките на 10 секунди и след това всичко е нормално до след 5 минути, когато се повтаря същото нещо. Прави го в същия интервал, както цъкаше и релето за мигачите. около 5-6 пъти в произволно време цъкаше релето, а сега около 5-6 пъти подскача стрелката. Не знам дали е някакъв луд късмет в същия ден, когато спряха да цъкат мигачите когато си поискат, проблема да е изчезнал за неизвестен период от време и да се е повредило таблото или има някаква връзка между двете. От 1 седмица го имам проблема със скоростомера, а през същата тази седмица не съм имал никакъв проблем с релето на мигачите. Даже нарочно подавам сигнали постоянно на магистралата с лостчето да видя дали ще се разцъка, ама така и нищо не се случи. В таблото предполагам да търся проблема в студени спойки/датчик за скорост? С vag com на кой канал се гледаше скоростта на движение? Поне така мога да видя дали пада и там, ако е от датчика. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...