Jump to content

Предна решетка смяна хром лайсна


mhi406vt

Recommended Posts

Здравейте,

някой знае ли дали може да се замени хром лайсната на предната решетка. Целта на упражнението е, че моята решетка е леко обелена (за съжаление на много видно място), и не съм намерил бояджия който да ми даде гаранция за успешно и трайно боядисване. Затова търся друга решетка, но втора ръка в перфектно състояние е почти невъзможно. Намерих една на много причлична цена, като нова е, много снимки ми прати човека, само че проблемът е, че я няма хром лайсната около решетката, и искам да знам дали може да преместя моята хром лайсна на новата решетка - моята решетка е 2.0 тди, а другата решетка е от 3.0 тди s-line:

 

reshetka-4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако твоята хром лайсна е наред,скачай смело-мести се без проблем,от друга страна боядисването също е решение,например - черен лак става много ефектно и здраво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментара! Тогава ще взема новата решетка, че тя е по-красива и ефектна. Ще пусна после снимки ако трансплантацията стане успешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами супер е станало, ама щеше да е добре да споделиш с какво го е пръснал, как го е пръснал - свалил ли е решетката, кога е било това, колко миения си минал, трайно ли е, и т.н., просто ще е по-полезно за всеки който има подобен проблем да знае какви са вариантите. Аз моята ако за 100-200 ми бяха казали че ще я боядисат трайно, хич нямаше да се занимавам. Значи с няколко бояджии съм разговорял и веднага казват че не става:

 

- единия прехвален тук във форума в горна баня ли беше, в суходол ли не помня, има си фейсбук страница, някакви страшни снимки, скъпи коли, обяви ми цена 320 лв за 4 спирачни апарата, за решетката почна да мънка, трябвало да я види, толкова скъпо било че не си струвало занимавката, даже цена не можа да ми даде

- зарко Ауто Дъ Бест - вика два дена играчка, не си заслужава, пак ще се бели 

- overdrive - някакви цени 400-700 нещо подобно, лудница, тя нова ще ми излезе по-малко

- още няколко други които съм питал - директно казват че няма да се захванат

- за Пласти Дип се обадих, човека вика - година две ще изкара, та*ак работа

- на няколко места за фолио питах - не можело на пластмасата, само хром лайсната може

 

Поръчал съм утре пристига тая решетка, ако и там нещо не стане съм решил ще си взема директно нова, че ми писна с циганийки. 

 

 

Редактирано от mhi406vt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо се шкури ЛАМЕЛЧЕ ПО ЛАМЕЛЧЕ, РЪЧНО. Това, ако трябва да стане КАКТО ТРЯБВА.

Какво очакваш като цена за труд, 100 левчета ли? Ако им я занесеш изшкурена и подготвена за боята, може и стотак да ти излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, mhi406vt написа:

Ами супер е станало, ама щеше да е добре да споделиш с какво го е пръснал, как го е пръснал - свалил ли е решетката, кога е било това, колко миения си минал, трайно ли е, и т.н., просто ще е по-полезно за всеки който има подобен проблем да знае какви са вариантите. Аз моята ако за 100-200 ми бяха казали че ще я боядисат трайно, хич нямаше да се занимавам. Значи с няколко бояджии съм разговорял и веднага казват че не става:

 

- единия прехвален тук във форума в горна баня ли беше, в суходол ли не помня, има си фейсбук страница, някакви страшни снимки, скъпи коли, обяви ми цена 320 лв за 4 спирачни апарата, за решетката почна да мънка, трябвало да я види, толкова скъпо било че не си струвало занимавката, даже цена не можа да ми даде

- зарко Ауто Дъ Бест - вика два дена играчка, не си заслужава, пак ще се бели 

- overdrive - някакви цени 400-700 нещо подобно, лудница, тя нова ще ми излезе по-малко

- още няколко други които съм питал - директно казват че няма да се захванат

- за Пласти Дип се обадих, човека вика - година две ще изкара, та*ак работа

- на няколко места за фолио питах - не можело на пластмасата, само хром лайсната може

 

Поръчал съм утре пристига тая решетка, ако и там нещо не стане съм решил ще си взема директно нова, че ми писна с циганийки. 

 

 

Ами по принцип бях решил да взема някаква китайска решетката от autopro , но един мой приятел ( има магазин за бои за коли ) ми я направи в магазина направо . Ако се загледам има забележки ( малки прашинки на места ) но като цяло е ок. Първо мисля че е шкурена , после спрей и лак . Човека разбира доста и каза че е здраво , прави я преди четири месеца горе долу и за сега е ок . Колата се мие редовно на четки . Бронята се свяля да се махне решетката .

Screenshot_20200805-225510_Chrome.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
Публикувано (Редактирано)

Макар да обявих колата за продан, оправих някои дреболии по външния вид, най- голямото от които беше боядисването на предната решетка, мисля, че стана много добре, ако евентуално някой се интересува мога да споделя контакти на лични:

 

 

3DD56EF6-B803-4CD3-8DB0-B3348D4F9C61.jpeg

C64E3328-E6F0-421D-A65F-E011C9D2BE1C.jpeg

82FA546D-5346-44A6-A2C2-D9D25740B9AB.jpeg

 

 

 

 

Преди:

 

561C504D-60E3-41A4-BA59-10584DA05F6A.jpeg

2355E508-2629-44B5-AFE2-EAE1507CA971.jpeg

57FFB160-DAC3-46F8-9600-EFE845166070.jpeg

2090F69B-5158-44B9-BA84-21A9DA4796A7.jpeg

Редактирано от mhi406vt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...