Jump to content

Увиснал таван


loneloaf

Recommended Posts

Здравейте колеги, наскоро тавана ми увисна като хамак. Търся добър тапицер във Варна да го свали и претапициря. Колата е a4 b6 седан. 

Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко ще издържи 'новата', като и тя ще е на същите години (ако скоро не е била претапцирана)? За мен това е безсмислено упражнение. При това авторът на темата никъде не е споменал, че се търси да е евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колко вземат по другите градове, но за 120лв. ми го направиха в Разград на Б6 седан - със същия плат като заводския. Сутринта оставих колата и към 14ч. бе готова.Прилагам две снимки да се придобие представа как е станало. И според мен втора употреба таван не си заслужава.

 

IMG_20190420_154601.thumb.jpg.f9beeb470b8e1d6361d26787ee56d245.jpg

 

IMG_20190420_154606.thumb.jpg.ddca435a4c7f46343e34fbcbf43f20e1.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Здравейте, и аз имам същия проблем от 1 година съвсем леко се е отлепил от към централната лампа в салона. Предполагам ще продължава отлепянето Audi A4 B8 Sline тавана ми е черен. Обмислям с някаква спринцовка и лепило да инжектирам и да го залепя. Някой има ли мнение по идеята ми дали е глупава или може и да се получи нещо споучливо 😀

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е глупава, стига да си правил процедурката стотина пъти, като успеваемостта последните 50 пАти е била 100%-центна

Ако не, лошо, носи я на тапицер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да избие лепилото и да стане на петна , както на баща ми , защото няма да можеш да го нанесеш равномерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...