Jump to content

Ремонт на хидравлична рейка Сервиз


Recommended Posts

Здравейте, хора,

Изпаднал съм в следния проблем, преди 3 месеца си взех кола, Audi A4 B8, веднага след като я взех я обслужих в D-Bros Automotive-REVO Performance Center, нялях доста пари в колата да оправя всичко, платих 773лв смяна течност и хидравличен маркуч оригинален. Вчера се качих понеже ми се наложи пътуване, едвам стигнах колата еднам завиваше волана беше твърд и колата виеше. Можете ли да ми дадете препоръка за сервиз, който ще ми свърши работата, без купуването на нова рейка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай тези пичове https://automechanicgroup.bg/ следя ги в facebook и изглеждат доста точни и си разбират от работата.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ходих пак в в D-Bros Automotive-REVO Performance Center, оправиха ми проблема смениха ми гумичките всичко стана за 4 часа. Теча спря. Благодаря Ви за бързия отговор, @FanatikaTm!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичовете от D-Bros са доста компетентни а това с оплътненията може да се слупи на всеки. Аз така си играх с О пръстените за антифриза около масления охладител... Смениш едно друго се прецака и накрая всички нови оригинални и заспа.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
На 17.08.2020 г. at 19:07, lombert написа:

Здравейте,

Ходих пак в в D-Bros Automotive-REVO Performance Center, оправиха ми проблема смениха ми гумичките всичко стана за 4 часа. Теча спря. Благодаря Ви за бързия отговор, @FanatikaTm! Kаква им е цената за тази услуга ?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...