Jump to content

Мнение за конкретни А8-ци


Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Какво Ви е мнението по тези две обяви:

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11591266222895771&slink=guop38

и

https://www.facebook.com/marketplace/item/307482466975909

 

От една страна цените са ниски, от друга пък, надали някой би дал повече за А8-ца на толкова години.

 

Благодаря Ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, KDebian написа:

надали някой би дал повече за А8-ца на толкова години

Оооо  дааааа, точно така е:lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората изглежда малко по-добре, първата си е гробница. Не се лъжи да си купуваш евтино А8 без история, че ще се видиш във филмов сериал, завършващ с рязане на жизненоважни кръвоносни съдове по тялото :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с голяма мъка продадох моето А8 4.2 FSI за 12 500 лв. Сега като гледам какви се продават за тези пари моето беше кукла направо. От както го продадох нещо започна да ми липсва и пак бих си купил дори и 15 000 лв. бих дал, ако има хубаво, но като гледам по обявите още на снимките изглеждат много измъчени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм я карал колата на колегата малко, когато се видяхме, имаше много екстри и на прима виста бе доста запазена, без да съм я оглеждал за купуване :)

Но и доооста добра цена ѝ е взел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, OvivO said:

Но и доооста добра цена ѝ е взел.

Това в какъв смисъл? Сега като гледам няма нищо подобно на това, което продадох за тези пари. Ходих преди дни да гледам една уж добре изглеждаща по снимки на същите пари в Кентавър, но като я видях ми стана лошо. Беше пълна гробница в сравнение с моята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една, която хваща окото на Горубляне в момента се продава за 13 000 лв, но е FSI мотор. Бях се навил да ходя да я гледам, но джамбазинът някак реши, че съм несериозен купувач и ми затвори телефона. Ако някой ходи да я гледа да си има едно на ум, че отношението и сериозността на продавача са леко под въпрос. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам съмнение, че километрите не са реални, но така или иначе вече не ме интересува точно тази кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a8 за 8-9к си е автогол и сълзи. гледай некоя а4ка за тия пари ама по чужбина на собствен ход не дупнешка италянка купена за 4к и качена ''като нова'' за 7к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, колко пък да струва една А8-ца от тия години? Преди 3 години със зор ѝ взех 12 500, а нямаше нищо за правене... На 15 не звъняха, на 14 звъняха да се пазарят, на 13 000 - идваха на огледи...

Редактирано от KDebian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарове, брони, огледала (по-големи и приятни), интериор. 4.2 моторите са с различно впръскване и т.н.

Редактирано от ma3xa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/9/2020 at 2:14 AM, KDebian said:

Някой, ако знае някой колега от форума да продава 4.2 било то с газ или без, само да не е FSI - да пише...

Д2ка интересува ли те, или само Д3ки гледаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...