Jump to content

Километраж


Пламен92

Recommended Posts

Здравейте колеги,

оказа се че трябва да си купя ново табло, понеже моето ми прави проблеми с показателя на температурата. Знам че има изписано доста по тази тема и разбрах че повечето си купуват от и-бей, та искам да ви попитам, такова табло ли трябва да си купя? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай номера на сегашното си табло. Ако е Jaeger ще е добре да го смениш с еквивалентното VDO. Ако не е, просто търси същото по номера в Продавалник, Мегапартс или allegro.pl. В иБей са значително по-скъпи.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номерата не са от знаечение, гледай както са ти казали да е вдо и номера му да започва с 8L0 920 ... натам може да е каквото и да е. То между другото са единични случай когато с един номер има и от двата модела, така че ще ти е мноого трудно (или невъзможно) да намериш такова, а и както казах не е нужно.

Редактирано от evg_eni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко повече информация за колата.. бензин/дизел? с половин фис ли искаш или ъпгрейд към фул фис?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно, ами имаш доста варианти. всичко зависи от това ти какво искаш? можеш и бензинов да сложиш дори

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако може това с големия фис 

Но ако има някой който се занимава с това да ида направо намясто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е и най скъпия вариант, аз имам такъв километраж за продаване, с чисто нов дисплей дори, но не знам ти до какви пари търсиш. Иначе можеш да сложиш вдо с малък дисплей, или както казах бензинов или някой с размазан дисплей в мили, те са на по ниски цени.

Редактирано от evg_eni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Пламен92 написа:

Здравейте колеги,

оказа се че трябва да си купя ново табло, понеже моето ми прави проблеми с показателя на температурата. Знам че има изписано доста по тази тема и разбрах че повечето си купуват от и-бей, та искам да ви попитам, такова табло ли трябва да си купя? 

https://www.olx.bg/ad/kilometrazh-audi-a3-s3-8l-CID360-ID8hFRA.html... Я погледни това. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но ако има някой който се занимава с това да ида направо намясто

преди 3 минути, Matungo написа:

Това е за бензин а аз търся дизел колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, evg_eni написа:

Това е и най скъпия вариант, аз имам такъв километраж за продаване, с чисто нов дисплей дори, но не знам ти до какви пари търсиш. Иначе можеш да сложиш вдо с малък дисплей, или както казах бензинов или някой с размазан дисплей в мили, те са на по ниски цени.

Колега дали може да дадеш фб да пишем там

Дали ще може да дадеш фб да пишем там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Понеже не ми се пуска тема само за това пиша тук. Трябва ми някой с 8L и vdo 8L0 920 xxx x - който има възможност и му се занимава с експерименти. Става на въпрос за един мод който лично аз намирам за много готин, но при мен нещо не се получава съвсем както трябва, а на a4/b5. a6/c5  всичко е точно...и искам да знам само при мен ли е проблема или при всички 8L.

Отнася се за автоматично регулиране на подсветката на скалите контролирано изцяло от вградения фотосензор в таблото. Ефектно е например когато през деня навлезете в тъмен участък. при фул фиса контрола може да бъде и плавен, при малките - отсечено като на видеото. ако има някой да пише на лично.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Аз си държа едно "оборотно" 8L0920932N. Крипто е, но след като си направя бекъп на EEPROM-a, може да поекспериментирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беозпасно е, при крипто адаптация / канал 19 е активен и по дефолт са активирани само светещи стрелки при контакт. За да работи там (и на контакт) вероятно ще трябва да се промени стойността на 3xxxx. иначе сигурно ще е само при позиция на ключа на фаровете различна от 0.

На стенд ще работи, на мен ми трябва някой който може в кола да провери. Защото точно там е проблема при мен. Автоматичното регулиране се влияе от позицията на димера и работи само когато врътката е на минимум. При това положение обаче цялото осветление по интериора, и това на дисплейте и стрелките на самия километраж е супер слабо. което не ми харесва. Ако увелича яркоста от регулатора, тогава пък скалите не искат да светнат колкото и да затъмнявам сензора. Това не мога да го проумея. 

А при А4, А6 не се влияе от положението на регулатора.

 

offset 0x1EC

по подразбиране 04

плавно регулиране 31

без плавно регулиране 05

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...