Jump to content

Афтърмаркет андроид радио/мултимедия


Recommended Posts

Мен ми излезна, че в Авител го има, иначе го има и е в Eldi Car Audio, бул. „Пейо К. Яворов“ 50-56, като идваш от Хаджи Димитър точно на спускането в дясно, където застават да снимат. Там със сигурност го има, проверих по телефона, до авител ще отскоча след малко да видя дали го имат налично.

https://www.eldibg.com/Антенен-преход-с-усилвател-2-fakra-din?search=fakra&page=2

https://www.avitel-bg.com/acv_1524-70--antena-adapter-vw-audi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

При мен само едната букса е факра. Другата е 50-омова и фантомното в момента е на 50-омовата. Ходих тогава в Авител и ми казаха че фантомно с две различни букси не са виждали. Сигурно ще купя това с двете факри и ще търся допълнителен адаптер от 50-ома към факра.

 

Ето как изглежда старото радио:

 

20201113_143353.thumb.jpg.d7e4c2dd63a3e8fcdb1529d453a63d1c.jpg

 

Сегашното ми фантомното е това: цък!

 

antenen-adapter-phantom-power-acv-1500-0

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да има подобрение, но ако няма инсталирай това приложение (работи и в бекграунда): цък!

Миналата седмица се мотах из Родопите - 2 станции в ефир, 50 през приложението и то с качество на МP3-ки. :)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има голямо подобрение. Дадоха ми акаунт за булсстком и инсталирах и булплейър та вече и телевизия има. Трябва да намеря място за гпс антената и днес тръгнах да монтирам камерата, но реших, че ще ми отнеме много време и се отказах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеалното място на GPS антената е някъде под арматурното табло. Таблото не е арматурно, само така се казва и ако няма нищо метално над нея ще хваща идеално. Моята съм я сложил зад километража. Иначе окабеляването на камерата за задно е наистина много работа. Моята я монтираха в сервиз и им отне около 4 часа.

 

Аз пък днес си инсталирах едно доста носталгично приложение. 😄

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигнеш ли до багажника си 95% готов. Пипкавото е да прекараш кабела през купето. Едни дълги шишове мушкаха през разни тръби предназначени за целта до колкото си спомням.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

По номер излиза че е за MMI 3G и 3G+. Иначе поддържа нашенския формат за цифрова телевизия.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш ММI 2G? Този тунер не става. Мисля че при MMI 2G единствената опция е афтър-маркетингов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята мултимедия за сега е бомба. Най-много ме радва, че след настройките звука осезаемо се подобри, все едно съм сменил цялата система с колони и всичко, направо се чудя как извади такова качество. Всичко работи за сега, камерата все още не съм я монтирал, но като се стопли и това ще направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е защото има DSP със 15-лентов графичен еквилайзер и можеш да правиш каквото си искаш със сигнала докато е още цифров. Това абсурд да си го имал на оригиналната мултимедия от 2012 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли начин да се подкара видео на а5-б9, независимо дали е през андроид ауто или карплей, примерно да се гледа Ютюб. Видео тръгва само през СД карта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През CarPlay не е опция, но за Android Auto пробвай това: цък! (Лично аз не съм го пробвал, още не съм рутнал телефона.)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре се канех да рутвам моя телефон за да подкарам една друга глезотия на моята мултимедия. Ще пробвам и това ако остане време и ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Има ли какво още да се направи, за да се подобри сигнали на радиото ? След фантомното има голямо подобрение, но отново не е без смущения ... правя сравнение със старото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Audi_RS* Монтирането на афтърмаркет таванна антена, която да се върже директно към навигацията, дали ще има резултат?

За нещо подобно говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв смисъл. Фабричната АМ/FM антена на колата е доста по-добра от тази. Проблема е в самия АМ/FM тунер на китайските мултимедии. Просто не е на нивото на фабричния.

 

За GPS: навигацията си идва със собствена GPS/ГЛОНАСС антена (тази: цък!) която си има усилвател и работи идеално ако я сложиш под арматурното табло където няма нищо метално над нея.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GPS-а си работи идеално, радиото не е с перфектен сигнал, тази таванната е опция, но май ще е голяма разправия монтажа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...