Jump to content

Въпрос относно носачи


pinio

Recommended Posts

Здравейте. Искам да ви попитам от къде си закупувате носачи за вашите автомобили. От прочетеното във форума разбрах че най-добре в отношение цена качество е марка беса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3месеца монтирах този комплект чисто от любопитство колко ще издържи като съм и с нови амортисьори.

Носачите пристигнаха за около 14дни ,всеки  опакован в найлон.

 

https://www.ebay.co.uk/itm/16-mm-CONTROL-ARMS-SET-KIT-Audi-A4-B6-8E-B7-Seat-EXEO-LIFT-SUSPENSION-WISHBONES/264034443216?fits=Car+Make%3AAudi&hash=item3d79addfd0:g:wMsAAOSwWiBa2Oxo

Редактирано от Raziell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на предишната кола 2 пъти слагах Беса, като в момента си търкаля втория комплект. За парите им, няма по-здрави носачи от тях! 50 000 км им е минимума. Аз ги вземах от един снабдител в кв. Лозенец в София, но не знам дали все още снабдява.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, Prokopi90 said:

Как се държат?

Няма проблем за сега ,возията се подобри осезателно.Всеки носач си има парт номер и майстора спомена ,че стават.Ако изкарат минум 30к ,ще е идеално за тази цена 289лв с доставка 😁

Редактирано от Raziell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://superparts.pl/en/wahacze-zestaw-wahaczy-audi-a4-b5-a6-c5-skv/798346

 

Тук са за 240 лв с доставката. Сайтът е полски.Пише , че са направени в Германия , но само поляци ги дистрибутират.Няма немски сайт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слагал съм СКВ и нямах проблеми, но не целия комплект!! Визуално добро качество, като изработка, слагал съм 2-3 носача  и отново бих взел от тях

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...