Jump to content

Откраднати дистроници Варна


Recommended Posts

Здравейте, пускам нова тема, защото се оказа исключително голям проблема с кражбата дистроници. Аз от скоро съм собственик на Audi Q7. Мой приятел ме предупреди за това, че трябва да си пазя дистрониците, защото ги крада. Малко подцених ситуацията, с идеята то точно на мен ли ще ми се случи :( Но уви случи ми се. И за мое голямо очудване се е случило и на всички познати и непознати каращи Ауди с дистроници във Варна.

Обира се е случил на центъра на Варна / на Севастопол / събота срещу неделя.Звъннах веднага в полицията. Висях 1 час в първо районно, за да си напишат техните си неща и толкова. От там нататък от полицията нищо не направиха, никой не ми се обади, никой не се поинтересува. 

Раззвънях се аз на мои познати в неделя сутринта, дали няма да могат да помогнат с информация, кой може да е извършил каражбата. ИИИ останах в шок 😳 От пет различни места ми казаха едно и също име " Хитлера" . Оказа се, че всички знаят кой върши тези кражби във Варна и той пак си продължава. В понеделник сутрин се обадих в Ауди / в неделя писах мейли до Порше Варна и до Порше София запад / да съобщя за откраднати дистроници, за да ги заключат / моя приятел, който ме предупреди, че ги крадът ми каза, че ако ми се случи първо трябва да ги обявя в Ауди за откраднати, за да ги заключат. И какво мислите стана и от там ми ми казаха откраднал ти ги е Хитлера 😳. Направо онемях. Стигнах и до следовател в полицията и познайте какво ? И той знае за Хитлера !!! И какво на всяко Ауди във Варна, което е паркирано на обществено място са му крали дистрониците поне по веднъж.

И пред дилемата да си купя нови дистроници за 7600лв или да си откупя моите за 1500лв кое да избера? Взех си ги и сега си ги държа в шкафа :(

Сега по каско ще ми покрият разходите за нова броня, а те имат начин да спрат посегателствата върху всички Аудита във Варна. Като казвам всички имам предвид всички коли които са с дистроници са обирани.

В сервиза ме посъветваха да не ги слагам, защото и окрепени постоянно ще се опитват да ги свалят и постоянно ще имам щети по колата и главоболия. На какво прилича това. Потресен съм от безхаберието на полицията и на застрахователите. А направих каското в Армеец, защото не пипали техни коли. 

2020-09-01 11.50.34.jpg

2020-09-01 11.47.32-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста е неприятно - да. Може да е странно за някой, но последните ми две коли не са Ауди точно поради тази причина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, krasi_net@abv.bg написа:

...

Потресен съм от безхаберието на полицията и на застрахователите. А направих каското в Армеец, защото не пипали техни коли. 

...

 

Застрахователите вземат 5 лева от Иван, 5 лева от Стоян и плащат 5 лева на Драган. Останалите 5 лева са за тях. Защо да барат Хитлер? Че ако не се краде, Иван и Стоян може да спрат да плащат и да остане само Драган! :)

 

Няма ли някакъв начин да се сложат халогени на мястото на тези дистроници? Чак пък да се отказва човек от Аудита заради тях ми се вижда доста екстремно.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много тъжна история...олицетворение на държавата.

Русия ли трябва да се намеси, че Хитлера да спре да пипа чужди неща?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тодор Карабунаров - Хитлера е известен авто-крадец от Велинград с много присъди. Има много изписано за него. Обаче въпроса е дали наистина е той, или просто от полицията хал хабер си нямат кой е крадеца и само му използват името с цел да пренасочват яда от тях към някой друг‽

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късмет че само това му е харесало :)Това с непипането на коли важеше преди 15 години там едни 2ма братя имаше :) Сега нема такива филми.А дистроника те съветвам да си го оставиш в шкафа(ако ще я продаваш по- нататък) или му земи некой лев сега и така:steinigung:

Редактирано от darvara
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тодор Карабунаров - Хитлера е известен авто-крадец от Велинград с много присъди. Има много изписано за него. Обаче въпроса е дали наистина е той, или просто от полицията хал хабер си нямат кой е крадеца и само му използват името с цел да пренасочват яда от тях към някой друг‽
 
Варненския Хитлер мисля че Владо се казва.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, значи е доста популярен прякор измежду автокрадците. Сигурно защото Хитлер и той много обичал да краде, само че цели държави. :)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И  да не могат да се адаптират пак ще ги крадат за каско схеми  - слагат крадените и ги трошат ,прибират каското и си слагат оригиналните ....да им изсъхнат ръчичките крадливи 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/12/2020 at 9:37 AM, CVT said:

 

Няма ли някакъв начин да се сложат халогени на мястото на тези дистроници? Чак пък да се отказва човек от Аудита заради тях ми се вижда доста екстремно.

 

 

Има бе и после круз контрола ще взима данни от халогените :lol:

 

Бушончооо, пак ги ръсиш едни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, Овчо, къде се изгуби? 😄

 

Халогените осветяват доста добре настрани. Ако през нощта някоя изгубена овца скочи на пътя, колегата ще я види и няма да я блъсне. Иначе дистрониците едва ли ще я засекат навреме. 😆😆

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, dafil написа:

колко е

, доколкото са здрави в ръцете крадливите отрепки и доколкото са им добри инструментите и методите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора от това живеят и то доста добре.

Трагична работа. Обаче манталитетът ни е такъв. На немец никога няма да му хрумне да купи крадени. Виждал съм реакция на подобно предложение. Като няма кой да ги купи, няма за какво да ги крадат. 

В OLX има бая обяви за фарове и дистроници. Някой съм чел, че си ги бележат, за да си купят после техните.

То затова и на запад основно от източна европа са крадците.

 

Кое му е трудното, ако имаш желание и си следовател да се обадиш на една обява, да издириш човека и да го питаш откъде ги има. Но нямат желание, но ако е поръчково ще те разследват с години за какви ли не глупости.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Въпросното лице "Хитлера" се казва Владимир Валентинов Стойчев 77 набор, с адрес с. Осеново или ул. Бригалница 60 вх.б,ет.7, ап.8

Кара коли В7707ВТ ауди s5 черно, В7707ТА ауди с1 черно, В7077ВА ауди ТТ червено и В9635ТС тойота Рав синя

16251449667826136402783158187419.jpg

Това е боклука виновен за нещастието на много хора, който където го набара, халал да му е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ангажирам никого с нищо, инфото е 100000%, а вече който иска да се възползва. Този действа във Варна, ако има друг с такъв прякор на друго място нямам инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава информация с неясен произход си е чисто и просто най-обикновена клевета и няма кой тук да я вземе на сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това правиш. Даваш трите имена, снимката и точния адрес на човек, твърдиш че е престъпник и призоваваш за саморазправа без абсолютно никакво доказателство. Правиш го от анонимен профил, без никой да знае ти кой си и по каква причина го правиш. Няма да се учудя ако админите скоро махнат написаното. В този форум все пак се спазват някакви принципи.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно този открадна моя дистроник. Но когато открадне и твоя, ако въобще имаш ще ме потърсиш за повече инфо, аз не бързам ще те изчакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...