Jump to content

Откраднати дистроници Варна


Recommended Posts

Да беше спрял до тук, можеше някой да ти повярва. Само че когато махнеш и сложиш пак твоите си дистроници, калибриране няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всезнайко, оспамваш темата с лични нападки. Ако не знаеш дистроника се настройва на специална машина за да отчита вярно. В тази връзка когато е бил изкъртен после не му е достатъчно само да го върнеш обратно, но явно твоята кола няма, нищо като порастнеш може и ти да си купиш такава кола

Редактирано от darik769
Грешка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я по-добре кажи защо имаш зъб на този механик дето си му сложил снимката и адреса от търговския регистър, че и сгрешен на всичкото отгоре! 😆

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненския Хитлер действитело се казва Владимир също така единия адрес съвпада за другия незнам.Аз съм 78 набор и си го знаем още от пуберитетска възраст що за стока е.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма съмнения че Варненския "Владо Хитлера" се занимава с кражби на дистроници, навигации и други подобни неща от коли. Съмненията са дали лицето на което си дал трите имена, снимка и адрес е той или просто някой си Владимир. Не виждам какво ти пречи да кажеш как знаеш че това е той и да представиш някакво доказателство за да няма съмнения.

 

преди 29 минути, chefoukr написа:

Варненския Хитлер действитело се казва Владимир също така единия адрес съвпада за другия незнам.Аз съм 78 набор и си го знаем още от пуберитетска възраст що за стока е.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
 

 

Кой от двата адреса знаеш че е негов - този във Варна или това че е от с. Осеново?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...