Jump to content

Мнения за смяна на колата


Recommended Posts

Па лесна работа е купуването , особено ако попаднеш на немец 😁

П.с. иам много хубава лимузина ,ма дизей деба , но за сметка на това с 2 вентилатора 

 

 

20200919_143531_copy_800x704.jpg

rps20200919_143641_copy_800x600.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 11 часа, manchorov написа:

Много точно казано.Но е двопусочно нали?Или Ганя все мисли,че той не е в кюпа?Май на второто ми замирисва...

 

Mалко ти изгубих мисълта. Ама дай да си стиснем ръцете, че читави и калпави коли има навсякъде, дали ще е бензин от Америка и трактор от Европа :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

може ли някой да сподели, каква е поддръжката на този тип коли и колко би струвал някой по сериозен ремонт? 

 

Ауди А6 2012 3.0 дизел или бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъди психически и финансово подготвен във всеки един момент да извадиш 5к. Горе долу всяка година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вериги са няколко хилки, автомата е няколко хилки но да горе долу 5 бинки да имаш настрана и да не трябва от тях дс купуваш консумативите като гуми които са да кажем 1500 или каското което е 1000-2000.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.09.2020 г. at 9:26, P_PETKOV написа:

 

Mалко ти изгубих мисълта. Ама дай да си стиснем ръцете, че читави и калпави коли има навсякъде, дали ще е бензин от Америка и трактор от Европа :bia:

Никакви ядове...Винаги съм навид за добра раздумка.Поздрави... :) :knuddel:

Разходите за сериозни ремонти са си сриозни.Но не се различават от всички коли с по сериозни двигатели.3.0 тди,битди 3.0 тфси мисля са сериозни двигатели,и стигне ли се до сериозни ремонти си е скъпо.Мен повече ме претисняват скоростните кутии ако се скапят...При читава кола има голяма вероятнос да не правиш нищо едно 50-100 к.км.

Аз на моя трактор му навъртях бързи 30 и нещо,и да чукам на дърво нищо не се е обадило...Обмислям покупка на едно 4.0 бит ама да видим какво ще стане... :) 

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа кажи речи всички двигатели от 4 цилиндъра нагоре си искат пари за поддръжка ... особенно ако нещо думне.

 

За бензиново 4.0 Би турбо ли иде рече или за SQ7 4.0biTDI >?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензиново,но още се чудя дали да заложа отново на Ауди,нещо са назад в последните модели...

Забравих да кажа,че няма да е от УСА колата евентоално... :) 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.09.2020 г. at 14:53, AudiSline написа:

Доколкото разбирам, покупката на такова Ауди от Германия, също е добра опция.

 

Немските возила отдавна не са това, което бяха.
Масови турски и прочее джамбази, пререгистрирани италиянки и гробове.
Италия и основно Швейцария по-добре.
За разбирачите да кажа, че моята американка я убивам от бой и съм сменил само две биалетки за 5г и 60 000км на 500кс кола.
Бухана с екстри и на истински километри.В момента е на 190 000 и с оем окачването и намя й помен от нагари и т.н.
Купих я на 15 000 надолу спрямо цените на прехвалените германки.
Има вече доста групи и публични търговци на американски автомобили, та има конкуренция, има избор има и цени.

и да напомня , че колите не ги раждат цели в завода , а ги сглобяват като лего, та смяната на едни калници,брони, фарове и прочее не е никаква драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има право на избор. Ся факт е, че някои екстри ги няма за Американския пазар ама пък от друга страна там си идват доволно заредени с екстри понеже вървят в пакети: premium, premium plus и prestige. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Ц Е Ц О написа:

Немските возила отдавна не са това, което бяха.
Масови турски и прочее джамбази, пререгистрирани италиянки и гробове.

Цецо, много добър приятел и съученик на моите момчета от почти 2 години е на висока позиция в столична автокъща, предимно за скъпи автомобили. Той каза, че въпреки всичко от Германия се пазаруват определени сегмент автомобили според марката, годините, ценови клас и др. Ако погледаш клиповете на Денис Рем това са предимно автомобилите предлагани от автокъщата. Клиентите на Рем са рускоговорящи от страните на бившия СССР. Доколкото знам руснаци практически липсват защото там мерките за внос са силно рестриктивни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/20/2020 at 10:06 PM, Doomrollqq said:

може ли някой да сподели, каква е поддръжката на този тип коли и колко би струвал някой по сериозен ремонт? 

 

Ауди А6 2012 3.0 дизел или бензин.

Мога да споделя за дизел.

Най-тежкият ремонт е задрала комън-рейл помпа. 

Трябват 6 нови дюзи, цена за брой от 300 (втора употреба) до 700лв нова, помпа около 1500, сваляне и промиване на резервоар и горивна система.

Следващ по цена планов ремонт е вериги. Цена от 3000лв (за този мотор са най-евтини).

Конзола на масления филтър - от 500лв, моторче за управление на турбината от 500лв....цени без труд.

Самата турбина не е толкова здрава, колкото на предното поколение....цена от 2000лв.

Това за коли до около 250к км.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начиии, не искам да чувам за българи клиенти ,честно ви казвам. Тва са най големите смърдели и досадници . Ония ден един купи еднО С8 от така наречените матрикс. Е тоо продавача беше откАчил след 20 обаждания за деня с некви глупави въпроси и ва следващият ден още 20 пъти звънел да пита дали са дошли парите....нема за обяснявам как се пазарят за цени с по 2-3 -4 000 € надоле и т.н.😤

Миналия месец един звъни и при цена от 15 ми заяви....ми нас ни устройва 13 ....казах му че за 13 ше я взема аз,ма и на мен не ми я дават за толкоЗ🤣

Тва беше към @KOKO 100 C4 иначе е прав, че е пълно с руссоговорящи клиенти и тук там некой поляк, румънец или холандец. 

Редактирано от moto_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.09.2020 г. at 15:44, moto_fan написа:

Па лесна работа е купуването , особено ако попаднеш на немец 😁

П.с. иам много хубава лимузина ,ма дизей деба , но за сметка на това с 2 вентилатора 

 

 

20200919_143531_copy_800x704.jpg

rps20200919_143641_copy_800x600.jpg

Цена, екстри, рама?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.09.2020 г. at 11:25, Ц Е Ц О написа:

Немските возила отдавна не са това, което бяха.
Масови турски и прочее джамбази, пререгистрирани италиянки и гробове.
Италия и основно Швейцария по-добре.
За разбирачите да кажа, че моята американка я убивам от бой и съм сменил само две биалетки за 5г и 60 000км на 500кс кола.
Бухана с екстри и на истински километри.В момента е на 190 000 и с оем окачването и намя й помен от нагари и т.н.
Купих я на 15 000 надолу спрямо цените на прехвалените германки.
Има вече доста групи и публични търговци на американски автомобили, та има конкуренция, има избор има и цени.

и да напомня , че колите не ги раждат цели в завода , а ги сглобяват като лего, та смяната на едни калници,брони, фарове и прочее не е никаква драма.

Цецо стига глупости.Не че не си прав но,нормалния човек като каже кола от Германия сигурно няма предвид всяка авто къща на бай Асан в държавата...Ако искаш нормална кола от Германия сигурно знаеш къде да я търсиш...Не разбирам по някога какво искате та кажете.От 8-9 години живея в Германия.Купувал съм кола и от турци...след 1 седмица ми я откраднаха същите най вероятно.Купувал съм и от немец с гаранция,и от оторизиран дилър...Няма проблем за американките,ама аре да не ги превъзнасяме...всички знаем за какво става въпрос нали?Калници ,фарове...е аре стига де...В тая Хамерика много балъци...В Бг. се напълни с кошове от където и да било от целия свят.Същото е и във форума.Преди се пишеше с особенно мнение за коли от УСА,сега като са на мода вече са препоръчителни...Еми да ама не...Хубавата кола на старо си струва пари от където и да е.Това ,че в източна европа си мислим ,чесме много тарикати си е отделен въпрос.Всеки си знае за себеси мисля аз,и не трябва да прави генерални заключения.Аре поздрави на всички атлантици... :)

 

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ....то "ключовото" не е кои са по-по-най....хамериканските, дето нЕкоя мазна и потна мангАлка с дебел задник е пърдяла по седалките (дано са си ги обезпаразитили настоящите оунъри) или европейските. Ключовото е, че е 15 000 надолу :verweis: . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@manchorov

СтанА ясно, че и ти американка си виждал на картинка само или си чел и чувал легенди...

Никой не превъзнася американките. Все същата кола е, правена в Германия. Ама идва на друга цена и там е разликата.

Явно и други неща не са ти ясни, щом си мислиш, че само тук в бг сме тарикати. Истината е, че сме много назад. Останалата част на света се спуква да купува "отпадъци" от щатите.

И друго ще ти напиша, леко да се усетиш вкуса. Всичките коли оттам идват чисти отдолу, все едно си ги минал със водоструйка и препарат.

И това не са мои заключения, а на майсторите които са виждали всякакви бижута от германия...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mдааа понеже никой не внася от Америка има около 30-на SQ5-ци с 3.0ТФСИ в  Mobile.de ... ебаси и алтавите немци да внасят коли от Америка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по нова и скъпа кола няма по добра алтернатива цена/качество от Канада/УСА!

Мисля, че и тук имаме колеги каращи такива даже,ако не се лъжа 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.10.2020 г. at 10:34, zhelyazA6 написа:

@manchorov

СтанА ясно, че и ти американка си виждал на картинка само или си чел и чувал легенди...

Никой не превъзнася американките. Все същата кола е, правена в Германия. Ама идва на друга цена и там е разликата.

Явно и други неща не са ти ясни, щом си мислиш, че само тук в бг сме тарикати. Истината е, че сме много назад. Останалата част на света се спуква да купува "отпадъци" от щатите.

И друго ще ти напиша, леко да се усетиш вкуса. Всичките коли оттам идват чисти отдолу, все едно си ги минал със водоструйка и препарат.

И това не са мои заключения, а на майсторите които са виждали всякакви бижута от германия...

 

Благодаря ,че ме светна.Иначе си прав американка искам да виждам само на снимки...(Все същата кола е, правена в Германия. Ама идва на друга цена и там е разликата) Стига бе защо не съм се светнал до сега.Я кажи как стоят нещата,че сме много назад?

На 1.10.2020 г. at 12:35, P_PETKOV написа:

Mдааа понеже никой не внася от Америка има около 30-на SQ5-ци с 3.0ТФСИ в  Mobile.de ... ебаси и алтавите немци да внасят коли от Америка :hilezh:

Ма не,че не внасят  бе приятел.Германия е над 80 милиона,и още незнам си колго гадини без регистрация.Има всичко тук. Внасят ги,ама не немци в по голямата си част,или тукашни тарикати с приятели азиатци...А ги купуват тарикати от балкана щот са много убави и без пари.Да не говорим хората какви оплаквания имат.Ма ти няма как да ги знаеш тия неща...Като погледнеш мненията на хората за автокъщите продаващи американки в германия и ще ти стане ясно ама нали сме тарикати...на друга цена идвали...  :) Казваш 30 коли са голяма работа за немския пазар?Абе страшни тарикати сме ние...Абе в крайна сметка за това е форума всеки да споделя...Това все пак е само моето мнение.Парите всеки си ги искарва сам,и сам решава как да си ги харчи...Хубавото е,че вс повече хора наблягат на нови коли без значение на марката.Ауди според мен са доста назад в последните модели.БМВ и Мерца ги размазват на динамика,дизайн,и всичко...Скоро ще се мятам на мерц без да се замисля.Осмаците са им много по добри.moto_fan момчето до колкото знам е светнат с колите в Германия повече от нас.Може да каже как е пазара там.

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, Prokopi90 написа:

За по нова и скъпа кола няма по добра алтернатива цена/качество от Канада/УСА!

Мисля, че и тук имаме колеги каращи такива даже,ако не се лъжа 

Така е прав си,няма по добра алтернатива... :) А ще споделиш ли защо така мислиш?Или бричка е критерии?

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.09.2020 г. at 12:27, soult@ker написа:

Масончето над тебе с трактора не одобрява поодбни неща, сменя накладки за 4 бона в порше и си свирка.

Не е лош да си свиркаш.Пожелавам ти го и на теб... :) money talks както се пееше в една песен. :) Въпроса е,че тоя дето ми купи колата после и той си свирка... :) ,или ако има проблеми ще му съдеиствам с каквото мога,а няма да му затворя телефона примерно... 

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...