Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 13


TURBO_RS

Recommended Posts

като дам газ и свали надоло усещам и аз 
моята откакто съм я взел усещам как превключва но няма лашкания и хълцания... просто си усещам как дърпа нагоре тягата
понякога като спирах ме побутваше от 2 на 1 но мисля, че изчезна по някое време ... питах един познат каза че се самообучавала според начина на каране ... па знам ли може да ме е отсвирил заради многото питане :)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди 3 часа, Vasil82 написа:

@CDYA с автобоя ли е или някакъв спрей

Фолио е,но не помня какво точно.

Почти не си личи изобщо какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Vasil82 написа:

@zhelyazA6 какво е фолиото

Оф, помня ли го вече?... Тая снимка е от 2017, а колата я правих преди това.

Сигурно 3М...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дифузьора на задната броня на комби и седан един и същ ли е и на предната броня ако няма отвори за парктроник от вътре дали ще има белязки за такива

Редактирано от Vasil82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, намерих кола на части със същият салон като моя но с подгрев. Моите седалки са само с копче за ломбалната упора. Освен седалки, кабели и управление на климатроника, друго ще ми е необходимо ли. Също така задната седалка на колата която е на части е с подгрев но е седан, дали ще стане на комби. Благодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Vasil82 написа:

Колеги дифузьора на задната броня на комби и седан един и същ ли е и на предната броня ако няма отвори за парктроник от вътре дали ще има белязки за такива

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че я ползвам от телефона я ползвам ама неудобно ...

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паследната карта за 2g е 2018 и май по-нова няма да има.
Мен пък в 3g картите ме устройват и редовна я ползвам заводската навигация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Някой да има 3.0тди което да е по-издуто от нормалното, че моята е на 1.45бара и малко ми слабее спрямо същата на 1.5 с графика на 280коня. Знам че се вадят около 300коня та ми е интересно на какво налягане и милиграми се постигат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам изгорял датчик на парктроника на решетката. Тя е от S6 съответно е сив . Този който поръчах днес е черен. После само със боя ли се оправя или горната част на парктроника е само декоративна капачка и мога да ползвам старата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да намеря боята на решетката понеже е слагана допълнително

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със стария датчик отиваш и си избираш или ти правят спрей.Ако още е на бронята тогава смъквай рамката на номера и с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз забелязах че, левия заден нещо не отчита близките разстояния ги няма май, а далечните са там.
Нямам никакви предупреждения на таблото и се чудя има ли изобщо нещо което те предупреждава за изгорял датчик и как изглежда?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...