Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 13


TURBO_RS

Recommended Posts

Hertz-a си е херц. На стария ми пасат сложих херцки на местата на фабричните и започнаха да дрънчат всички ламарини от басите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, VBI said:

@OvivO аз ползвам приложението на Булсатком и работи идеално, затова не съм и пробвал друго.

то всъщност зависи от две неща:

1. какво drm поддържа устройството, може да се види с app DRM Info, най-висок левел е 1

2. самото приложение какви изисквания има drm 3 или drm 1

 

по-ниските модели са само drm 3 и не тръгва стрийминг, който изисква drm 1. Интересно вашата медия кой левел поддържа.

 

 

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lavatrice Безплатно е ако имаш поне един приемник на Булсатком за който плащаш. Съответно гледаш на няколко мобилни устройства каналите за които си платил на основния приемник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Vasil82 написа:

Колеги случайно някой да знае за Ямбол ( поне аз не намерих) и региона за премахване на СР

Най близко в Стара Загора в Ауди.Аз ходих там преди 2-3 години.И цената им беше най-ниската дилърска в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, OvivO написа:

то всъщност зависи от две неща:

1. какво drm поддържа устройството, може да се види с app DRM Info, най-висок левел е 1

2. самото приложение какви изисквания има drm 3 или drm 1

 

по-ниските модели са само drm 3 и не тръгва стрийминг, който изисква drm 1. Интересно вашата медия кой левел поддържа.

 

 

Поддържа level 1 - качих програмката тази сутрин за да видя какво показва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер, значи е високо ниво :) няма да имате проблем с никое streaming приложение. По-евтините тв боксове поддържат само DRM Level 3 и греда, ако се изисква level 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в момента съм с нормално окачване и джанти 19", 8,5j, ET48.. Въпроса е, че някъде в обозримото бъдеще ще сваля колата с 30мм и ще набода фланци, замислил съм да бъдат 20мм. По мои сметки това е равно на ЕТ28? Ще има ли някакви проблеми ? Т.е. въпроса може да бъде и обобщен: Някой с Слайн окачване търкаля ли джанти с ЕТ около или по-малко от 30.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той като свали с 30мм ще се промени и наклона на целия шенкел. Горния край ще се прибере с някакви милиметри (градуси). Аз сега съм с 30мм надолу и се оглеждам в 19ки с ЕТ30 и 8,5J. По данни от производителя, може да се слага на А6цата. Трябва само да проверя в списъка с коли към джантата дали са вкарали някой с-лайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.04.2021 г. at 22:41, Vasil82 написа:

@nikolay80 доволен ли си 

Какво има да си доволен в това да  отидеш да ти отключат модула?Доволен съм от това,че платих ниска цена!То при тази интервенция няма какво да се направи добре или зле!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо само на горнище имам HillHolder? Не може ли и посока на долнище? Да се кодира нещо по въпроса? Изобщо имаме ли колега със такава опция и на долнище да му се задейства hill holder а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, nikolay80 написа:

На 4F имаш HillHold?

Да но само на едната посока, тоест на горнище ми забиват сперачките като спра на място след 2 та секунда така и докато не барам педала на гаста си седи бетониран на място, но ме интересуваше някой дали има същото и на обратно тоест с носа на доло.

Редактирано от djuni_ibiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...