Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 13


TURBO_RS

Recommended Posts

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

то не е казано, че е лошо маслото. Трябва да е мега ментак и не по спецификация, за да се разбере веднага по шум или работа на двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай ся дай пак понеже има емнайс опции за фейс/префейс

- прибиране

- сляпа точка

- диоди

- памет

- затъмняване

- мигач/и

- може и да изпускам нещо

 

Иначе казано според зависи от комбинацията опции броя кабели е различен т.е. напълно няма смисъл да се гадае на база брой кабели ;)

 

Ся ако търсиш да вземаш втора ръка огледала със затъмняване ... миии по-добре не стъклата са по ~ 700 лв нови.

Иначе най-лесно се разбира ако има 4 кебела в огледалото от които 2 излизат на кабелни обувки, а два отиват в една издължена букса

- 2 броя за подгрев

- 2 броя за затъмняването >>> тези които отиват в издължената букса

 

 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Префейс са

Имат диоди,подгрев 

7 кабела на буксата но продавача незнае дали имат ел прибиране ето снимка ако послужи за ориентир 

 

Screenshot_20210525-211020_OLXbg.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По точно тази снимка забрави някой да може да ти каже.

Виж самите стъкла дали имат контур около 3-4 мм е по цялата обиколка и е кажи речи ясно забележим ;)

Иначе хващаш ELSA и почваш да ровиш кой пин на буксата за какво отговаря ... обаче и тук има кур капан буксата е от две части та трябва да се разглоби снима и т.н.

 

За по сигурно задаене даваш снимка на кабелите при свалено стъкло и евентуално ще стане ясно.

 

п.с. Ся последно за прибиране ли е чуденето или заъмняване ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по тази снимка въобще не е ясно дали имат затъмняване. Да ти ги снима фронтално и ще стане ясно. Яко е да има затъмняване, но никога не бих тръгнал да я ретрофитвам тази екстра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/18/2021 at 7:55 AM, CVT said:

Има отделна тема:

 

няма LED но има стандартни които са като LED
Osram Night Breaker Laser +150 - абе тва плюс нещо си май беше по голяма ама не зная 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Vasil82, какъв цвят е капачката на огледалото? тъмно син?
Аз лично не бих се хванал да слагам пак със затъмнение, защото много ги крадат. Мииннаалата година ми свиха едното + капачката, а след някой друг месец и другото. Ако цветът е тъмно син... е доста интересно :Д, защото до момента тъмно синьо 4Ф като моето не съм видял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@OvivO, ами не помня как се водише. Ей сега в Съботата се прибирам в БГ и мога да погледна, но просто ми беше любопитно за цвета. Колата я спирах доста време до ВМА миналото лято, защото приятелката живееше там.

Преди по новините бяха дали за запелана кола на един малък паркинг до Cibalab до ВМА, междублоково простраство. Дори когато бяха запили колата бях спрял диагонално в другия край на същия паркинг. Един от БТВ се засили да ме разпитва :Д.

Заради тия изпълнения сега съм със стъкла за 17лв броя и познай дали някой ги бара..., но си намерих и такива със затъмняване, просто не съм ги сложил.

 

@Vasil82, мерси за инфото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маняци , ще ходя на диагностика но поне да питам. Сутринта ми изписа “ESP fault see owners manual” и гледам акумулатора на 0. Карах я цял ден пали си от раз , ама и лапмпата на ESP-то не гасне , нито вдига проценти акумулатоеа. Иначе е факт че акумулатора ми ме остави 2-3 пъти тази зима . Някакви идея какво да очаквам ? Има ли вероятност да е динамото ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клемата под капака гледал ли си я дали пари след пробег? Макар че тя не вади грешка на таблото.

 

реле регулатор, динамо, четки, battery manager отзад може да прави проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 minutes ago, OvivO said:

динамо, четки

Попрнцип ако е динамото няма ли да светне лампата за акумулатора на таблото и да започне да гаси неща , я MMI я светлини и накрая цялата да изгасне 

Редактирано от beast1122
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...