Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 13


TURBO_RS

Recommended Posts

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами а де, при мен е така, може би ще се късае тогава до някаква кодировка или до версията на оборудването.

Сигурен съм при мен , че работи по този начин, защото в началото не я държах на ауто и въпреки настройките за ливинг, и коминг хоум 100 пъти не искаше да сработи. Луда работа, Ауди... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@OvivO, @GiN

 

Тц. И на OFF също работят ... Поне при мен е така, защото аз позиция Auto не ползвам.

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На 28.06.2011 г. at 20:21, Veselin Milev написа:

 

 

Преди 1 час, royce написа:

@OvivO, @GiN

 

Тц. И на OFF също работят ... Поне при мен е така, защото аз позиция Auto не ползва

 

А някой да ми препоръчате от Сф Плд или Пазарджик който може да провери 🤔🤔

Редактирано от Guta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@VBI Сега само ЛЕД крушките за фаровете остана да дойдат и да ми харесат как светят. Поръчал съм като твоите,но и едни с двустранни диоди да видя има ли разлика и кои светят по добре.🙂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lavatrice Ще пишеш какви са отзивите с новите крушки. Това, което виждам като евентуален проблем с LED крушките с диоди от двете страни е охлаждането им ако се кара дълго време на дълги светлини да не прегреят и да изгорят или да не се окаже, че са сложили по-слаби диоди заради това и да не светят както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видях го човека, ама се чудя дали да  режя волана да не стане много бразилско

@OvivO ти с рязан ли си или не

Редактирано от Vasil82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм, моят все още си е с оригиналната кожа. Не е като нов, но не и за правене все още. Скоро по идея на pe6koo с една четка за зъби му изпрах белия шев и стана супер, изчистих го с препарат за чистене на кожа, след това лосион и доста добре се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега бях с 4 лъча сега взех с 3 и хром на бутоните, волана няма забележки не е изтрит или повреден,просто се чудя дали да го "тунинговам" преди да го сложа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми допада рязан волан със стандартния бег, който е на 3 лъчевия волан. Този го питах за цена и ми обяви 900лв за направата. Според мен за тези пари по-добре да се вземе рязания с кръглия бег. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@alexander alexandrov прав си че кръглия стои по яко ама на мен лично не ми се дават толкова за волан и май наистина ще се откажа от идеята за рязане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рязаният волан седи доста по-различно от оригинаония рязан. Геометрията му се променя и не е ОК за мен.

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз да попитам относно пушенето от оста на клапата на ЕГР-а.

Възможен ли е ремонт за да се отстрани този проблем, какво е уплътнението на тази ос? Решение на проблема, освен купуване на нов или втора ръка? 

Ето и стара тема по въпроса

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, alexander alexandrov said:

 Този го питах за цена и ми обяви 900лв за направата. 

ахаххаа, като цяло е добър, но за цената сигурно се шегува!!! Дев'стин лева, те излизат много добри волани за пестин евракис, нещо се бърка човекът...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ми каза да и рязко ме отказа от идеята, ако излезе с кръгъл бег бих го сменил. Но 900лв за моя няма да дам никога да го направи 😀

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...