Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 13


TURBO_RS

Recommended Posts

Колеги имам ядове с задния парктроник, когато завали или измия колата, като включа на задна първо се чува един остър сигнал и гряфиката се опитва да се отвори но изчезва веднага след което нямам парктроник, когато времето е сухо всичко си работи къде да търся проблема?

А и получавам грешка ня левия сензор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Те всички казват,че пишело ама при мен пише йок. На мен ми прави проблеми отпред. Понякога бачка, понякога не. СЪщо съм го забелязал, че предния като заработи е при доста по-малко разстояние спрямо задния. Понякога си мисля , че ще се ударя в колата отпред и тогава тръгва да пищщи. Не му вярвам много много нап редния :Д.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабелите за парктроника влизат в багажника и отиват в десния заден калник до модула. Относително лесно биха се сменили.

Това е при фейса де .. ама едва ли да е различно при префейса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя пък левия на ъгъла до бронята понякога не работи.
Не пищи, а има колче или стълб.
Не изключва и не загася дисплея просто все едно няма препятствие ... а когато е до стена трите черти показват, че има, а тази най лявата няма никой.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли някой дали може да се намали звука на зумера на таблото? Примерно като изпише фис-а, че трябва да се долива течност за чистачките или друго - много силно изписква зумера и чак е стряскащо докато караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, много е силен. Мен ме дразни, когато задам предупреждение за скорост, особенно в градски условия на 50км, вади ми акъла и спрях да ползвам тази екстра. При ФВ е много по слабо и е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше като свалях таблото миналата година за Андроидската мултимедия да лепна на зумера едно тиксо отгоре за да не пищи толкова силно. Все пак дано да има начин да се регулира силата на звука с VCDS.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно е механически с тиксо. Просто блокираш част от отвора. Можеш и да залепиш мембраната за корпуса от едната страна, ефекта е същия. Има още много начини, като например малко пластилин върху самата мембрана за да стане по-тежка.

 

През VCDS не може да се регулира. Има и електронен начин с потенциометър.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Механично знам как да го намаля, но не ми се сваля цялото табло само заради това ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, много е силен. Мен ме дразни, когато задам предупреждение за скорост, особенно в градски условия на 50км, вади ми акъла и спрях да ползвам тази екстра. При ФВ е много по слабо и е ок.

Точно затова и аз спрях ... ще събуди мъртвец... сякаш ще се приземявам и предупреждава че не работи колесника хахаха.
Да питам нещо от любопитство ...имаме ли лампа за горивото? И ако да къде е?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, VBI said:

Механично знам как да го намаля, но не ми се сваля цялото табло само заради това ...

би било удобно, ако може през vcds, защито наистина е силен и докато видиш какво пищи, е стресиращо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си нямам работеща навигация след като започнах да ъпдейтвам и не довърших до край. Сега ми казва, че няма връзка със спътник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си харесах една андроидска от алиекспрес , но не тая голямата дето се сменя заедно с панела. Има една, която е само дисплей и кабели и е с фабричния размер на мултимедията. Ама много цена държат. 1000 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме пита, дали искам да ме упъти до близката бензиностанция [emoji3]
 
IMG_20201031_182142.thumb.jpg.4861ce5e089492f33aaec7c0f7206e9a.jpg

Ароматизатора е топ ... искам и аз :) ??? От къде го взе?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...