Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 13


TURBO_RS

Recommended Posts

1 hour ago, OvivO said:

с машина им е по-лесно, но по процедура на ZF е с източване и ръчно доливане. По този начин не влизат повече от 7л.

Би ли станал проблем ако се умешат маслата, защото нямам сервизна история, нито познавам предишния собственик и 

не  знам какво масло е слагано?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На теория е възможно, но на практика е доста рядко явление. На моето Ауди вече 10 години смесвам масла от различни производители както на двигателя така и на автоматика и не съм имал проблеми. Много по-важно е това което се налива да не е менте и да се сменя на време.

 

Също при самото източване се гледа състоянието на старото масло и тогава може да се вземе решение да се флъшне цялата кутия.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаем как се декодират ПР кодовете на колата, обаче някой знае ли, как може да разберем на определен ПР код за джанти, кои джанти отговарят. Ще купувам една 4ф , обаче не са ми снимали другия комплект джанти, а имам кода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, този декодер го показва: цък!

 

А какво точно e питането?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@pe6koo, колегата @Key712 наскоро е взел 4F шлеп, няма му целия модул за навигацията, в момента оптичната букса за навито е откачена. Аз преполагам затова не му работи дори радиото в MMI - вижда логото и се гаси.

Имаш ли модул навигация, че той си търси?

Или да си вземе една тапа и да забравя за навито, то пък едно нави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Evgeni K. написа:

ПР код е, повярвай ми.

Audi exclusive forged aluminium alloy wheels, 9Jx20, 9-spoke design,
with 265/30 R 20 tyres (quattro GmbH)

Хммм странно това да не е S6. За нормалните 4ф най големите джанти са били 19ки (ако добре помня де). Възможно е да са били специална поръчка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

58 minutes ago, P_PETKOV said:

Хммм странно това да не е S6. За нормалните 4ф най големите джанти са били 19ки (ако добре помня де). Възможно е да са били специална поръчка. 

 

Не е S6 , обаче е ненормално назобана с екстри 4ф ка. Липсва само камера за заден ход. Всичко друго има, което е възможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...