Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 13


TURBO_RS

Recommended Posts

33 minutes ago, beast1122 said:

 Пробвахме когато колата е на D , да държим спирачката и даваме газ , мотора иска направо да изкочи от коша. Волана и той вибрира доста. Помагайте къде да търсим проблема ? 

Кой ги дава тези гениални идеи? Ходи в сервиз, където няма да ти строшат колата заради горивен филтър :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз да попитам, пробвах да си запомня настройките на седалката, но има вече зададени и не намерих как да си ги сменя? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/12/2020 at 11:11 PM, P_PETKOV said:

Явно някой е бил голям мераклия. С кой мотор е тази каляска? 

Колата отпада. Не можахме да се разберем за 300 евро.

С толкова много екстри, а колата беше 3 тди с РЪЧНА кутия.🤐

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах клип и го правя както е на клипа, изписука, но отново връща старото положение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Vasil82 написа:

@P_PETKOV да префейс съм,става въпрос за модулите на вратите ще могат ли да управляват ел. на огледалото

 

Фукциите които имат префейсовите огледала да, функциите които фейсовите огледала имат в повече съм 99% сигурен, че няма да работят с префейсов модул.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/15/2020 at 12:26 PM, beast1122 said:

Здравейте колеги пиша от името на приятел

 Проблема е следния - при палене колата се разтриса цялата за 2-3 секунди и после утихва. Нито пуши , нито нищи. Не знам дали има логика но това се появи след смяна на въздушен и горивен филтър. При гасене също се разтриса. Пробвахме когато колата е на D , да държим спирачката и даваме газ , мотора иска направо да изкочи от коша. Волана и той вибрира доста. Помагайте къде да търсим проблема ? 

Здравей,

принципно горивния филтер се пълни с гориво преди да се сложи.Напълнихте ли го ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз, като си го сменях използвах ръчна помпа. Не съм го пълнил преди това. Първо пробвах на контакт няколко пъти и пробвах и да запаля, ама нищо не стана. Помпата да докараш горивото, маркуча във филтъра и всичко заспа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Key712 @mihailks  Доколкото знам VCDS има меню за пълнене на филтъра чрез подкачващата помпа, дето е в резервоара.

Пускало се, работи около 30 сек - 1 мин и после палиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпането на горивото през VCDS не става на всички мотори, БМК го няма със сигурност, за по-новите не знам. Ако има въздух ще се озори само на първото палене, след това трябва да си пали нормално. Ако го прави всеки път има някакъв друг проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е CDYA онзи ден го сменях, но нямам опция от ВагКом да я включа. Добре, че преди това го понапъълних през отвора за всеки случай. Запали си после без проблеми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги стъклото на задна дясна врата прави проблем сваля се нормално, но при вдигнето спира до средата ако му помогна съвсем леко продължава до горе. Някой имал ли е подобен случай водачи ли ще за или нещо друго.

Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става сега се чува че нещо чатка като и тръгнах да го вдигам се вдигна до половина и пак слезе докато пак не му помогнах. Дали повдигача е заминал или ако има проблем със захранването да набива грешка 00470 - company comfort databus in single wire

Редактирано от Vasil82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако просто спира и трябва да му помагаш както беше писал по-горе, със смазването няма да има нужда да му помагаш. Сега обаче казваш че само е слязло надолу? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...