Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 13


TURBO_RS

Recommended Posts

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, CVT said:

 

В София са над 10. Виж тук:

 

 

прав си за София 10 са .... ама като гледам кои са освен новините май няма друго какво да гледам от тях 


обаче андройд бокса ме заинтригува :)

иии Честита Нова Година  на всички от мен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди години ви писах за Андроид бокс на  2G....кеф ти телевизия...кеф ти ютуб...каквото се сетиш ...Сега съм с 3G...въобще не съм доволен от картината :(...  При първа възможност "забождам" един Андроид и  game over... :hilezh: ,както и скоро време предните "Босе-та" заминават в кофата и слагам по един  истински бас във вратите  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, sunshai said:

Още преди години ви писах за Андроид бокс на  2G....кеф ти телевизия...кеф ти ютуб...каквото се сетиш ...Сега съм с 3G...въобще не съм доволен от картината :(...  При първа възможност "забождам" един Андроид и  game over... :hilezh: ,както и скоро време предните "Босе-та" заминават в кофата и слагам по един  истински бас във вратите  :hilezh:

@sunshai: ако устройството/player-а има само HDMI out - има ли читав начин да го боднеш в TV Tuner не през HDMI to RCA converter, защото ти си казвал, че много се влошава сигналът?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам въпрос за 4ф.С електрически багажник съм но при топло време неиска да работи(дошло му е времето).Идеята ми е дали има вариянт да го премахна и да си стане обикновен механичен или трябва да търся ново моторче?Благодаря предварително!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За  първи път чувам някой да маха ел. багажник!!! От поста ти, хвърлям на боб и ми показва, че си седан...познах ли?

Ако си седан, проблема се решава  лесно и евтино. Ако си Авант, малко по-скъпо и пак лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4F има ли седан с ел.багажник? При фейса ли? Пре-фейс седаните сме с механични изтласкващи пружинки и е "автоматичен" само при отваряне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,


днес се събираме на НИМ( Национален исторически музей) Резиденция Бояна. В 12:00  - 12:15.

Който има свободно време и желание може да заповяда :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Dono123 написа:

Колеги колата е 4ф allroad.

Писал си "моторче"...за информация: 2 моторчета са. Аз си ги купих от Порше във Варна, ама цената не е много приятна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

48 minutes ago, Dono123 said:

Именно заради цената на  новите искам да ги премахна,затова и питам дали е възможно да стане.

може да си ги намериш втора ръка и с години да нямаш проблеми

 

@Gangbango: значи сте се виждали :) супер, аз можех към 16h

Ако сте били само двама, саабаджиите не са разбрали, че е форумна сбирка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм няколко варианта,пробвах и директно към  AV без конвертор...същото мазало...Ще се минава към Андроид кит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно казано на 2G-то ми харесваше повече....правил съм ги и  двете и имам база за сравнение :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а можеш ли да помогнеш - ако устройството/player-а има само HDMI out - има ли читав начин да го боднеш в TV Tuner не през HDMI to RCA converter, защото ти си казвал, че много се влошава сигналът?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...