Jump to content

Разлика между Дистроници на 4G


asergiev

Recommended Posts

Здравейте на всички!

Преди месец си купих Audi A6 Allroad 3.0 TDI 2013г. Всичко беше наред докато не отидох във Варна и една сутрин се събудих с липсващи Дистроници... В момента съм в процес на търсене на втора ръка. По номер на рама ми дава този номер: 4G 0907 541 А, но съм намерил само 4G 0907 541 B и 4G 0907 541 C. Някой може ли да ми каже каква е разликата в последните букви и дали мога да сложа Дистроници с буква B и буква C, ако по номер на рама ми дава буква А.

 

Благодаря за отделеното време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде ги намери втора ръка и сигурен ли си че също не са крадени и в последствие блокирани от Ауди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерил съм ги в olx и Bazar.bg. Нямам идея дали не са крадени или блокирани от Ауди, но според думите на човека, не са. Нямам идея как мога да разбера дали са крадени или блокирани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноог ясно, че са крадени. Като оридеш после да ти ги адаптират, ще се разбере.

Поискай от човека документ на колата от която ги е свалил. :D :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се обадих в VAGenservice ( https://www.facebook.com/VAGenservice/ ). Човека се оказа доста отдзивчив и ми обясни за какво става въпрос. Също така каза, че ги има и налични и може да ми ги монтира и адаптира и да ги подкара на колата. Номерата на дистрониците са същите както ми ги дава по номер на Рама. Някой дали има мнения за този сервиз ? 

Редактирано от asergiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/15/2020 at 2:06 PM, asergiev said:

Сега се обадих в VAGenservice ( https://www.facebook.com/VAGenservice/ ). Човека се оказа доста отдзивчив и ми обясни за какво става въпрос. Също така каза, че ги има и налични и може да ми ги монтира и адаптира и да ги подкара на колата. Номерата на дистрониците са същите както ми ги дава по номер на Рама. Някой дали има мнения за този сервиз ? 

 

Тоя сервиз едва л някой го е чувал.. Иначе ако с местоположение Варна, почти сигуно ще си купиш свойте дистроници!  Питали за документ както писа колегата по горе? 

п.с. Нали до преди време само официален сервиз можеше да адаптира дистроници? Като превантивна мярка срещу кражбите им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...