Jump to content

АУДИ А3 - ПРОБЛЕМ С ОТКЛЮЧВАНЕТО


ialeksandrov

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

Имам проблем с отлючването на ауди а3 2006г. 2.0 TDI. Ще се опитам маскимално точно да опиша за какво става въпрос.
Аудито разполага с два ключа, работещи на 434 MHz и допълнителна алармена система.
Преди година ми се "блокира" единия ключ на паркинга в мол парадайс, но от многократните опити да отключа с бутоните на ключа файда - нямаше. Реших ръчно да отворя вратата на шофьорското място, след което да запаля двигателя, но веднага след отваряне на вратата алармената система се включи, а двигателя се блокира и не позволява запалване. Смених батерията на ключа, но проблема остана.
От тогава карам с резервния ключ и нямах никакъв проблем с него ..до днес.
Абсолютно същата история, този път за щастие.. пред нас. Опитвам да отключа с дистанционното.. нищо. Отключих шофьорската врата пак се блокира колата.

Опитах да препрограмирам ключовете със съветите от интернет, но успех нямаше. Свалих акумулатора, но и това не помогна. Купих нови батерии и те не постигнаха желания успех.

Не знам, колата забравя по някакъв начин ключовета ли или някой си е решил да я крадне..
Почти съм сигурен, че никой в близост не е блокирал сигнала..

Някой имал ли е подобен проблем и/или знае ли как да се разреши?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук май става дума за дело на допълнителната аларма. Иначе по фабричните системи няма такава защита да ти активира имобилайзера когато не отключиш с дистанционното. Знаеш ли марката и модела на алармата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...