Jump to content

Audi А4 1.8Т куатро 190 кс


VG75

Recommended Posts

Преди 2 часа, razl написа:

"Най-вероятно няма да е карам а ще си стои в гаража. "

 

Извинявай колега,

Ама нещо не ми е ясна логиката...

Купуваш стара кола, за не малко пари, на малко км и ще си стои в гаража????

Каква точно е идеята???

Явно не си прочел внимателно хронологията. Проучвам варианта да е регистрирам със сезонни номера само за зимния период.А не е проблем и да си стои в гаража.Няма да е първата. 

37C849ED-9E3D-477A-85E2-D33AF18EA41C.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на 1.8T 20v BFB/BEX в А4 Б6/Б7 ще нараства с годините.Това за коли с механични 6 степенни кутии и quattro.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз съм точно на обратното мнение. След някоя и друга година никой няма да си спомня за тях:)

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, razl написа:

 

Аз съм точно на обратното мнение. След някоя и друга година никой няма да си спомня за тях:)

 

Да,Българина рязко ще забогатее и ще минем директно на Е-трони и тем подобни возила ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/23/2020 at 11:04 AM, razl said:

 

Аз съм точно на обратното мнение. След някоя и друга година никой няма да си спомня за тях:)

 

Аз съм от изключенията, онзи ден се разрових в нетя за Б7 седан 1,8ТQ и не видях нито една. Лекинко се замислих дали да не си я бях оставил и да стои завита под найлон за поколенията. 😭

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво т'ва...обаче седАна е по-красив ли или  има нек'кЪф чар ли :nixweiss: спрямо авАнта ?

Или щот' са произведени много по-малко бройки и прави иначе смОтаната модификация по-търсена ?

Сюя не искам да обидя никой оунър на в6/в7 седан...нали :rock:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично Б7 седан ми е мега красива кола. Аванта също не е грозна кола, но седана ме изпълва отвсякъде. Eле па RS4.

Между другото А4 Авант Б7 1,8TQ също не видях. Или никой не иска да ги продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обратното е според мен....искат много хора да ги купуват, ама ако са по две за леФ :hilezh: 

Имаше обяви иначе....ама не са за по 5-6К лв. СмЕтай ако бЕха....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако заложиш и изискването да е модификация S line+ нещата стават още по-трагични.Аз се ослушвах почти година и половина ,докато взема моята от тук/ не ми се обикаляше из континента/, И макар да нямах таван на цената,предложения почти липсваха/3-тата,която се появи за това време я отнесох и то благодарение на това,че обявата излезе в късните часове  в ОЛХ-а и успях да реагирам бързо,като поне още трима чакаха да се откажа/

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салон спортен кожен винаги може да се намери и разни алуминиеви елементи. Външно най-скъпо и най-трудно за намиране не е ли предната броня ? 

В смисъл, че и да не е оригинално S-line+....може да се направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То всичко може,ама си е много работа и пари,като накрая не се знае дали няма да ти излезе по- скъпо от заводската версия.Аз на моята единствено навигация нямам и сега слагам и се виждам в приключение колко неща трябва да се сменят и преправят.Пък ако трябваше да садя и салони,и тавани,и волани,и лайсни ,и датчици за светлина и за дъжд,и брони,и окачвания,и джанти,и парктроници и Bose -та и т.н.,направо не ми се мисли!

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може.Дифузьора на задната броня също е различен.Демек на обикновена броня не става.

Ако се търси и кола с някои екстри,цената е по-друга.Работата е там,че това е последният мотор 1.8T 20v мотор вграждан при Ауди,преди FSI ерата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, marin4.2 написа:

Да попитам

Не, няма, ако става въпрос за предните.

преди 38 минути, tonko2.0T написа:

А4 Б7,BFB quattro,S-line Plus,и в чужбина е кът.

Те са били кът още като нови,защото трябва да се поръча специално с високо оборудване, тъй като този двигател не се е водел топ топ от гамата.

Повечето с екстри са 3.0ТДИ и 3.2

А пък ако видиш такава в продажба там, спокойно отиваш на 8 евро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Prokopi90 написа:

А пък ако видиш такава в продажба там, спокойно отиваш на 8 евро...

Да.Такава е при мен от много години.

 

преди 15 минути, marin4.2 написа:

Да попитам има ли разлика между калниците на а4 б6 и с4 б6 комби?

 

Не.Само на RS4 B7 са различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...