Jump to content

Става ли теглич от а4 б5 седан, за а4 б5 комби.


Fender1

Recommended Posts

Здравейте колеги, от скоро съм горд собственик на ауди а4, б5, авант 1.9 тди, афн. Тъй като не можах да намеря тема във форума, реших да пусна тая тема, а ако я има и не съм я видял се извинявам предварително.Попадна ми теглич от ауди а4, седан, и питам дали ще мога да го монтирам на комбито, и какви промени трябва да се направят по шината. Благодаря ви предварително. Лек път и безаварийно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги, тези които искат да слагат такъв теглич, да си правят сметка, че трябва преправяне, и тези колеги където казват че са едно към едно, явно не са във час, не искам никой да обиждам, но видях реалноста. Този теглич от седана може да изглежда че е еднакъв с този на комбито,но реалноста не е такава.Шината на теглича не влиза в профила на шината на бронята.иначе дупките и всичко си съвпада. Трябва много рязане със флекса и нагаждане. Не знам, но може да има разлика от профилите на шините на броните на раличните години. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами металната основа под бронята замества теглича. И като има разлика в броните на седан и комби, следователно се различават и захватите.

 Ти от къде реши, че седан и комби са с еднакви захвати? Хубаво, е че поне отворите са еднакви, иначе бая зор да ги напаснеш и пробиеш на теглича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитах тук във форума дали става теглича от седан за комби, и колегата binev, каза, че са еднакви, за това го взех и при слагане се видя разликата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взех теглич от седан и го сложих без преправяне.

От тази кола

 

Редактирано от binev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отчитайте, че има оригинални и неоригинални тегличи, зависи на какъв се попада, но имат разлики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз си сложих теглич от авант на седан. Стана без да се преправя нищо. Единствено дето излизаше куката трябваше да се изпили един полумесец за да минава свободно. То на алуминиевата греда на бронята си има обозначено мястото където трябва да се отнеме за да стане.

Теглича е със сваляща се кука на марката Westfalia

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...