Jump to content

Мултитроник на Ауди А4


Recommended Posts

преди 16 минути, CVT написа:

Дали ще върви

не ми се слиза от тоя автомат .....много е мазен за градско каране

Имам цяла кола DTM донор мога да го конвъртна утре,ама не ми се кара ръчка градско 🥴

В момента е на 120К автомата, едва ли ще го счупя
Обаче като го нагазиш от място се чуди накъде да фане и се осветква от боксуване...щото не е куатро

Между другото, слизам от BFB куатро, разликата във вървежа е осезаема без куатро

 

ПП И при мен е така обороти/километри, ръчката ще е на 3500 и горница с тея километри

ПП2 ако се счупи автомата става куатро ,240 съединител, генерация(DTM-а е със спортна генерация и катализатор) FMIC и тнт... ше го докараме до 300 коня без проблеми.

Редактирано от Prokopi90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колкото и да се напрягат някой юзъри...винаги има изключения :schlaumeier:,2018та купих 4F-ka   2010г на 122К по километраж,преди да я взема проверка в Порше...което пак не е 100% гаранция за истински километри,е да де ама като я погледнах вътре "ТЯ" сама си подсказа километрите :flehan:,та 2 години по късно и навъртяни почти 50К  мултитроника "мърка",смяна на маслона 140К в Порше и "хвърка"...Смятам на 200К живи и здрави пак да го сменя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Почнах да го търкалям мултито из града последните дни и е бахти кефа. Тая кола специално ли има нещо повече или всички са така, ама воланът се върти с поглед. Сервотроник ли, не знам, ама нищо общо с волана на олроуда. Те само на дизайн си приличат иначе са тотално различни коли. Но мултито е голем кеф за каране, чак ми е странно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 9/26/2020 at 10:47 AM, CVT said:

Не може да се каже че Мултитрошляка е по-добър от S-трошляка, но не може да се каже и че е по-лош. Ако пък се концентрираме само на Б8-ците, където имаме последен модел вариатор в който почти всички проблеми са изчистени и начален модел DSG с един куп детски болести, тогава по-интелигентния избор е вариатора.

 

Здравейте,

Според вас има ли разлика в издръжливоста на мултитроника между б8 само с предно и такива куатро,както и 170 к.с.Тези които са куатро не са ли по издръжливи да речем при сходна употреба в годините?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...