Jump to content

a6 c5 2.8 quattro ack проблем с радио след диагностика


Михаил-Кз

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Разгледах няколко теми с проблеми при радиа, но не намерих такъв като моя. 1 седмица след смяна на акумулатор закачих диагностиката, за да прочета колата и ако има нещо да търкам. След края на процедурата auto scan натиснах както обикновено да изтъркам грешките и забелязах че радиото не изкарва имената на избраната станция, а само нейната честота примерно не city ами 96.7 май беше както и да е. Та пробвах да мина на дискове и копчето за смяна от радио на диск не работеше. Пробвах да сменя фм 1,2 и т.н нямаше файда. На таблото на колата, където обикновено изписва станцията пишеше DIAG. (предполагам диагностика :D) . Нямах време пак да я закача и карах ден или два без радио, но то в един момент изобщо спря да работи....  Пускам спирам нищо все едно няма захранване. Проверих бушоните 37 и 43 мисля беше др и са ок. разкачих акумулатора закачих го пак същата работа. С диагностиката не прочита модула радио.(мисля, че преди съм нямал проблем с него). Възможно ли е нещо да си е заминало и просто да е било съвпадение, че е станало в момент, в който се чете колата (попринцип не вярвам в съвпадения) или аз съм огелпил нещо? И какво може да се пробва от тук нататък. Радиото е Audi concert Благодаря предварително.

119042844_319042962737585_5668760445563339033_n.jpg

Редактирано от Михаил-Кз
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Михаил-Кз changed the title to a6 c5 2.8 quattro ack проблем с радио след диагностика

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...