Jump to content

Оглед на място


Recommended Posts

Колеги, някой има ли наблюдение над това Ауди, да е ходил на оглед или случайно се заглеждал в него😄😊?!! В сряда мисля да ходя да му направя един оглед....и евентуална диагностика в D-bros Аutomotive, че е на близо?!! Модераторът да прехвърли темата, ако не е в правилния раздел,извинявам се предварително!

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11600279819361493&slink=h3faxc

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен цената е нормална за 15 годишна кола,  за мен това е средна цена. Има бензинови и по евтини има и над 13 000...което е безумие...а и нямат това което търся в колата. огледа на място и сервиза са критериите за покупка. Ако тази е евтина, колко ли би струвала една 10 годишна, а 5 годишната направо на заводска цена?!!.😉 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са аудита приятелю. Скъпи са като нови. Скъпи са и втора ръка. И според мен реалната цена на Б6 1.8Т е 5000 лв макс, но си взех за 6500 лв, защото такъв е пазара. Качвал съм се в аудита за по 4-5 бона еми не е премиум усещането. По скоро си припомних какво е да се возиш до село в циганско такси опел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми вдъхва доверие, нов внос от Италия за 7к, ще глътне още доста, за да пътуваш спокойно, поне според мен.

По-скоро бих видял тази

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11584035167106892&slink=h4106e

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги питах Ви, дали случайно някой не я е виждал на живо. 

 

преди 23 минути, pampo написа:

На мен не ми вдъхва доверие, нов внос от Италия за 7к, ще глътне още доста, за да пътуваш спокойно, поне според мен.

По-скоро бих видял тази

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11584035167106892&slink=h4106e

колега търся лупа фар, авант,  куатро. това са нещата които търся, има и по 13, но не са лупа фар, или пък са лупа фар, пък не са авант и .т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извади фаровете от изискванията. Фарове можеш да сменяш след това, по моргите е пълно с всякакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тази например какво няма от изискванията...

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11597006288438920&slink=h4432k

Да не е грешния цвят :hilezh:

Редактирано от kurty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, kurty написа:

А тази например какво няма от изискванията...

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11597006288438920&slink=h4432k

Да не е грешния цвят :hilezh:

Ами ше ти го кажа така,ако ще дам за тази 11 и горница по-добре да мина на следващия модел от 2008. Повярвай ми ги гледал съм всички обяви.Попитах дали някой е ходил да гледа ауди-то от обявата, не да ме насочвате към др обяви

 

Преди 1 час, CVT написа:

Извади фаровете от изискванията. Фарове можеш да сменяш след това, по моргите е пълно с всякакви.

ДА това е отговор който беше полезен, без да съм питал! А лесна ли е манипулацията или ще тр побългаряване, колега?!!На Б5 имаше преправяне по споменс лупа фаровете,така бях прочел някъде

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер....само че каквато в7-ца ще вземеш за 7К, такава ще е и в8-цата за 11 и горница. Залагам на напудрен .отпадък

А относно прегледа в брос-мрос или разни други специалисти....твърде вероятно да дадеш едни пари за едни общи приказки.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, martin76 написа:

...

ДА това е отговор който беше полезен, без да съм питал! А лесна ли е манипулацията или ще тр побългаряване, колега?!!На Б5 имаше преправяне по споменс лупа фаровете,така бях прочел някъде

 

Аз имам личен опит само с китайски. Още 2013 г. сложих тези и от тогава не съм имал проблеми. Сложил съм им халогенни Osram Night Breaker на късите и на дългите и светят доста добре. През деня светят само ледовете. Иначе най-трудното при смяната е свалянето на предната броня. Останалото е плъг-енд-плей.

 

IMG_2638.thumb.JPG.302cfa76624db4910fd4c30b1fdc1f48.JPG

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако ще сменям ще е с оригиналните. Мерси колега. Опция е!😉

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните ако са завиващи май е по-трудно, иначе същата работа. Ако ги смениш пък като ти сменят ангренажния ремък е супер лесно.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиващи в Б7 НЯМА,има саморегулиращи по височина.

С тяея изискваюния, куатро, комби и лупа за 7К лева ще се реве....

 

Иначе това ми хареса и много точно

Преди 13 часа, kurty написа:

каквато в7-ца ще вземеш за 7К, такава ще е и в8-цата за 11 и горница.

с тази разлика, че в Б8-та може да налее 6-7К е така като здравей здрасти, тук е малко по евтино - 2-3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

prokopi мнение, какво и кога и за колко ще си купя, не съм искал. Питам на прост БЪЛГАРСКИ, "НАКОЙ ГЛЕДАЛ ЛИ Е КОЛАТА НА ЖИВО"?!!!! Критерии, мнения, предсказания не искам!Кола се гледа, диагностицира, измрват се показатели.... като не са в норми "чао" и това е...

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При А4 Б7 има адаптивни би-ксенонови фарове(AFS),демек завиващи.Водят се като екстра и работят при скорост на автомобила над 20 км/ч.

п.с.-AFS-Adaptive Frontlight System.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей....не съм прочел заглавието на темата. Сори за което.

Ами аз съм ходил и съм я гледал  тази кола и по моите критерии реших, че е отпадък.

Дано съм помогнал на някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да е отпадък.

Но всеки търси евтинкото!

И се залъгва, че точно той няма да е преебан.

Нека Динков да каже за колко си продава Б7-цата е така за сравнение!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...