Jump to content

Проблем с рейка 8п


Dancho12345

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам проблем с рейката на 8п светва червения волан и няма хидравлика. Чистя грешката и хидравликата идва, кара известно време и пак светва. Светва сутрин рано или при дъжд, дали някой кабел или бушон не се мокри и от там да идва проблема ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датчик ъгъла за завиване смених го калиброваха го и проблема остана днес чистих с Делфи и изписа непознат код ама го изтри и колата е 6 

Редактирано от Dancho12345
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за да не отварям нова тема ще пиша в тази. Колата е A3 8PA Sportback 2007 г. Преди време ми смениха рейката, след което светна червения волан на таблото и волана започна да се върти по-трудно и да не се връща сам. Човекът който ми я смени каза, че трябва да се обучи, но тогава нямаше vcds и не можа да ми го направи. Иначе ми казаха, че е работа за 5 мин. Утре ще ми донесат vcds и въпроса ми е как мога да адаптирам рейката, понеже виждам няколко различни метода в интернет? Ще видя и каква точно грешка излиза като закача колата с vcds (със стандартен obd 2 скенер няма грешки).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне... Днес ми донесоха vcds и при опит да вляза в steering assist ми излиза грешка "cannot be reached" и изобщо не мога да вляза в менюто. Това какво трябва да означава, че не са ми сложили рейката както трябва ли.... ? 😔

Редактирано от dodko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, dodko написа:

Това какво трябва да означава, че не са ми сложили рейката както трябва ли.... ? 😔

Да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...